Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha valaki a Kedvesem című...

Ha valaki a Kedvesem című számot adná elő az X Faktorban, akkor ByAlex továbbjuttatná?

Figyelt kérdés
És elmondaná a versenyző, hogy Alexet az Eurovízión szerette meg? Milyen lenne Alex arca?

2023. jan. 19. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt ha valaki olyat mond, hogy megszerette, azzal már elvágra magát, ezt egyértemüen csak behízelgésnek veszik.

Másrészt ha az adott számot amatörként adja elö, rosszul, akkor rövidebbb idö alatt röpül ki, mint amennyi ideig a dal tart

2023. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt a számot azért elég nehéz rosszul előadni...
2023. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az lehet, de az eredeti elöadó szerint mégis lehetséges.
2023. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ mit akarnak a rendezők. Ha fiatal, színes haja van akkor talán. Ha mellé szegény/meleg/külföldi is akkor már szinte biztos.
2023. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a "dalt" eddig nem ismertem, de zeneileg közel nulla, a szövegíró nem eröltette meg magát értelmes mondatokkal, az elöadó(k) meg abszolút kezdö szinten vannak (vagy még alatta)
2023. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy ilyen kaliberű dallal az általános iskolai "ki mit tud"on se jutottam volna be a legjobb 10-be, de úgy fest sokaknak tetszik.
2023. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2023. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Igen, szerintem.
2023. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alex mosolyogna, örülne, de csak akkor juttatná tovább, ha megütné a kellő szintet a produkció.
jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!