Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ByeAlex dalai...

Szerintetek ByeAlex dalai mind hulladékok, vagy van közöttük jó? Én kifejezetten szeretem a régi dalait(Kedvesem, Az én rózsám).

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Minden, amit csinál az rossz
A régi dalai hallgathatóak
Az új dalait jobban szeretem
19 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint nem értem, hogy anno miért lett szétfikázva a Kedvesem miatt. Szerintem baromi jó dal. A mostani fos dalainál sokkal jobb volt.
2021. nov. 16. 12:55
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A Kedvesem sztem is nagyon szép dal. Imádtam. Azóta nem nagyon követem a munkásságát.
2021. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
a Kedvesem tényleg jó, annyi baja van, hogy nem Eurovízió kompatibilis, de ha nem oda nevezte volna, akkor rendben lenne. Amióta felkapták és futószalagon nyomja a zenét, azóta rossz. Érezhető, hogy mi az ami szívből jön és mi az ami a pénz miatt. Sajnálom, mert amúgy nem lenne rossz, csak őt is elkapta a pénzéhség.
2021. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon el van szállva magától, úgy hogy semmilyen az amit nyújt, továbbá évek alatt sem sikerült eldöntenie kiket gondol célközönségnek.

Langyos csöpögős zenéket ír, de ahhoz minek akkor trap vonal?

Meg ezek a zene címek is :D

2021. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap reggel a buszon hallottam az egyik... minek is nevezzem... produkcióját. (Zenének nehezen tudnám nevezni.) A dallama bénácska, az előadásmód amolyan nyervákolós, mint amikor a macskát fűrészelik, a dalszövege meg tele van olyan tipikus általános iskolás szintű rímkezdeményekkel, és felettébb kevés tartalommal.

De nem is ez a fő probléma vele. Hanem hogy egy beképzelt bunkó lett, aki azt hiszi, hogy a világ tetején van.

2021. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Én szeretem mindegyik zenéjét <3
2021. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
55%
Az egyik haverom fia most tanul gitározni, az alagsorban nyomják a bandával, hát kb az ő szintjükön v Alex is ezekkel a bénácska dalokkal, zenékkel.:D Egyetlen dolog van a srácban ami pozitívum számomra az, hogy amúgy nem lenne rossz hangú gyerek. Ezek a primitív szövegek és ezek silány egy kaptafára készített zenék, hát nekem nagyon nem jönnek be. Ha a kor amiben született igényesebb lenne a zenére és nem csinál sztárt egy a szárnyát bontogató kezdőből talán idővel kiteljesedhetett volna. Sajnos elhiszi, hogy amit csinál az jó és megrekedt ezen a szinten. Mondjuk ha jól nyomná nekem akkor sem tetszene ez a zene, de attól még elismerném.
2021. nov. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Különösebben nem ismerem a munkásságát.. Most így hirtelen egy dal ugrik be tőle ami egész jó szerintem:

https://www.youtube.com/watch?v=ejYu9SJ7sC0

2021. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!