Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez nem lenne jó 'húzás' a...

Ez nem lenne jó 'húzás' a Magyarországon futó klasszikus rajzfilmcsatornáktól?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam a napokban, miközben nézegettem a műsorújságot, hogy elsősorban a Cartoon Network és a Nickelodeon műsorai milyen szinten vannak...... kb. 5-6 sorozattal 'operálnak', a legtöbb sorozat nem is különálló egymástól, vagy egyedi....pl. Nickelodeon teljes animációs sorozatarzenálja abból áll, hogy Spongyabob kockanadrág (az eredeti, a korall tábor, meg Csillag Patrik műsora), a Lármás család és Casagrande család meg kb. ugyanaz a műsor ketté szedve, ugyanaz a témája mind a 2 nek.....va egy Fecsegő tipegők spin-offja, meg Hupikék törpikék spin-off. Egyszerűen nem látom, hogy lennének új, eredeti ötletek. Vagy Spongyabob külön sorozatokra szétbontva, vagy gyenge rebootokból áll ez a teljes kategória.


A Cartoon Network valamivel még obb helyzetben van, de ott is a Tini titánok, harcra fel! , a TotálDrámaráma...olyan szinten megalázóak az eredeti sorozatukhoz képest.


A mai 10-12 évesek alig néznek TV-t, telefont nyomkodják. A 20-as korosztály még jó nézőközönség lehetne, ha sokkal több 'klasszikust' visszahoznánák. Én pl. nagyon szívesen nézném ezt a két csatornát este, ha minőségi dolgokat tudnának produkálni. Szerintem, ha a Nickelodeon visszahozna igazi klasszikusokat (Pl. Avatár-Aang legendája, Avatár-Korra legendája, Jimmy Neutron kalandjai, iCarly, V,mint Viktória, Big time rush, Danny a fantom, Hé, Arnold!, Macseb stb.), illetve Cartoon Network (Kalandra fel!, Parkműsor, Chowder, Nyomi szerencsétlen utazásai, eredeti Totál Dráma, eredeti Tini titánok, eredeti Ben 10, Johnny Test, Foszterék háza, esetleg Pindúr pandúrok) akkor lenne szerintem a nézettségüknek egy nagyobb fellendülése. Vagy, ha maraton formájában visszahoznák őket egy egy hétre. Akkora rajzfilmarzenállal rendelkezik mind a 2 csatorna, ami már mögöttük van, és mindössze ennyit vetítenek. Szégyen. Szóval szerintem egy jó ötlet lenne nekik, ha a 20as, 30as korosztályt megpróbálnák megcélozni a régebbiekkel. Ez csak amolyan elméleti + nosztalgia kérdés, annyira szerettem ezeket nézni, hogy na, rosszul esik, hogy ennyire elfelejtették őket a csatornánál.


+ kérdés: Ha szeretted nézni a két csatorna valamelyikét, mi volt anno a kedvenc műsorod rajta?



2023. febr. 6. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hanne-Barbera féle mesékent csípten CN-en, de azok kb 20 éve mentek.
2023. febr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha szereted ezeket, töltsd le és nézd őket amikor akarod, én is azt csinálom. A TVnek már annyi, még egy 5-10 éve jó volt, de amióta bejöttek a stream oldalak,alig foglalkaznak a TV csatornákkal, főleg a rajzfilmekkel. Én gyerekként sokat néztem a Cartoon Networkot, aztán költöztünk és már nem volt sok csatornánk, amit anno szerettem, mostánában kezdtem felkutatni a kedvenceimet újra. Némelyek fent vannak pl Netflixen vagy a Cartoon Networkről inkább aZ HBO-n, de onnan is akármikor leszedhetik, bármilyen indokkal. Ilyen-olyan oldalakon elég sokat meg lehet találni, akár szinkronnal is, bár ezek a heylek is fogynak. Nekem le van szedve pl a teljes Kalandra fel, Gumball, Tini titánok, meg mindkét Avatár sorozat, ha van egy kis időm rajzfilmezek, de szerintem már nem lehet a rajzfilmcsatornákra hagyatkozni.
2023. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!