Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Manapság előny vagy hátrány,...

Manapság előny vagy hátrány, hogy valaki nem néz tévét?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát, előny vagy hátrány, én már kb 14 évvel ezelőtt kidobtam az erkélyről az udvarra. Szóval, ez van.
2023. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Szerintem ismeretterjesztő csatornákat nézni előnyös, agyzsibbasztó kereskedelmi és közszolgálati csatornákat nézni hátrányos.
2023. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Kinek mire van igénye. Életem elenyészően kevés jó döntéseinek egyike volt, hogy megváltam a tévémtől.
2023. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Divat lett ez az álértelmiségi pozőrködés, miszerint „nem nézek tévét”.

Meg kéne érteni, hogy nem a platform számít, hanem a tartalom. Persze van aki egyből agysebésznek hiszi magát attól, hogy nem néz tévét, és még büszkélkedik is vele. Az időt remekül el lehet szúrni streaming szolgáltatónál is, ott is van bőven értéktelen tartalom.

2023. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Még rendesen szarul kellene éreznie magát az embernek, hogy ő szórakoztató, agyat kikapcsoló könnyed tartalmakat fogyaszt, és nem csak természetfilmeket és tudományos műsorokat néz. Ez a "nincs tévém, de azon is csak a Discovery-t" effektus, mintha ettől lenne valaki műveltebb vagy intelligensebb hogy nála nincs előfizetett tévécsatorna. Közben a neten fröcsög és aláz másokat, és az okoz neki kielégülést, hogy többre és jobbra tarthatja magát a többinél. Aztán lehet egymásra licitálni és péniszt méregetni, hogy ki mióta nem nézett tévét, dobta ki vagy porosodik a lakásában, és még ennyivel is jobb a másiktól.
2023. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak zenét hallgatok azt is Online TV-n.
2023. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

#2

Van még olyan? Már nagyon régen azok is áttértek a tudomány bulvárra, szenzációhajhász áltudományos műsorokra.

2023. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!