Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Digi kábelen van mától új...

A Digi kábelen van mától új csatorna? A tévém jelezte, frissítettem, de nem tudom, melyik az, ha van egyáltalán.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet azt érzékelte, hogy teljeskörű csatornaátrendezés volt. Illetve én most úgy látom miután hazaértem és újrakerestem mindent, mert semmi sem jött, hogy kódolatlan az összes Filmbox csatorna, gondolom ideiglenesen. Legutóbb a Magyar Mozi TV került be új csatornáként néhány hete.
2023. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nemrég olvastam teljesen véletlenül a Facebook-oldalukon erről a FilmBox-akcióról, ami ma estig tart, bár nem vesztettem sokat. A Magyar Mozi tévéről sem tudtak volna egy e-mailt küldeni, mert hírlevél tudtommal nincs.
2023. ápr. 11. 20:17
 3/15 anonim ***** válasza:

#2 Ha akarod még a Filmbox+-t tudod nézni ingyen a FILMBOXEASTER kóddal 1 hónapig.


[link]

2023. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem.
2023. ápr. 11. 22:03
 5/15 A kérdező kommentje:
Eltűntek a duplán adott csatornák nem-HD változatai, ez lehetett a változás.
2023. ápr. 16. 09:51
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 Most teszik tönkre az egészet. A minőséget lenullázzák az új kiosztáson.
2023. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nálam nem romlott.
2023. ápr. 16. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 A gyors képmozgásoknál kockásodik a kép. És gyakori lesz az adáshiba.
2023. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez függhet a területtől, vagy a konkrét bekötéstől, pl. a kábelektől, de nem vagyok szakértő. Esetleg jelezd az ügyfélszolgálaton, hogy kockásodik a kép.
2023. ápr. 16. 11:01
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nem én írtam:


"El sem hiszem, a 2 gyerek mellett míg jöttek-mentek, játszottak, volt alkalmunk nyugodtan megnézni egy fél filmet. Mozi+-on (azt hiszem) ment a Tűzgyűrű 2. Hát vazze...most szembesültem tényleg mennire trágya csapnivaló a minőség. Az hagyján, hogy pörgős, gyors jeleneteknél pixelesedett, de még néha akadozott is a kép, kb. mintha az otthoni hálózati lejátszás akadozna. Brutális."

2023. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!