Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Átrakják szerintetek a megaszt...

Átrakják szerintetek a megasztárt más napra?

Figyelt kérdés
Nem hogy a megasztárt átrakján másnapra mint szombat!!!! Jaj Friderikusz!!!
2010. okt. 9. 21:41
 1/8 anonim válasza:

én remélem, vagy csak rakják hamarabbra/későbbre mint az x fakor.

de az felháborító hogy az rtl még nem is gondolta végig az ötletet, csak nemet mondtak..

2010. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül az egyetlen nap a szombat amikor nézhetem a megasztárt, és akkor nem vagyok kiváncsi az Xfaktorra!!! És azt merem állítani hogy aki írt fridinek az nem mind akarta hogy tegyék átt...de gondolom nem olvasta el mindet a 203.853!!
2010. okt. 9. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem péntekre kéne átrakni, szombatra meg egy jó kis filmet benyomni. Nekem pénteken már elég lenne az énellésből és a filmet választanám szombaton!
2010. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az X-Faktor-t kétszer annyian nézik mint a Megasztárt...hülyék lennének egy győztem műsort más időpontba rakni. A TV2 kellene végre elismerje a vereséget, és máskorra tennie a műsort.
2010. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudod hogy tobben nézik?
2010. okt. 9. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Hivatalos nézettségi adatok. Keress rá.
2010. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg többen nézik az X-et. Tudod, most az X a trendi, és a birkák meg követik a csordát...
2010. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet!! Nem tudom..én inkább akkor is jobban szeretem a Megasztárt..nem tudom szimpatikusabb.. :)
2010. okt. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!