Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szoltok ehhez? "A megaszta...

Mit szoltok ehhez? "A megasztart is egy kulfoldi nyerte, szerencseje volt Csabanak hogy itt nem engedtek hogy ismet kulfoldi nyerje"

Figyelt kérdés
Ilyen es ehhez hasonlo rasszista megnyilvanulasok a youtube-on...
2010. dec. 20. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

a megasztárt én sem értem,mert Renáta nem igazán beszél magyarul,

na de Nikolas???

lehet magyarabb magyar,mint a sok ....,akik oda írnak

szégyelje mindenki magát

nálam az magyar,aki tisztán beszél magyarul,teljesen mindegy,hogy hol lakik

2010. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
első vagyok,pont az ilyen hozzászólások miatt vették le Nikolas videóit onnan,amit nagyon sajnálok:(
2010. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Undorító az egész, elszomorít, hogy egy ilyen tehetséges embert így bántanak!!!! Csodáltos előadó és őszínte ember, nem érdemli meg!! Voltak sajnos ennél rondább hozzászólások is.... :(

Amúgy meg ha ennyire nagy baj, hogy "külföldi" vagy nem, akkor kössék ki, hogy csak magyar születésű, magyar anyanyelvű ember indulhat és meg van oldva a dolog!!!

2010. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán beszél magyarul? Hiszen egy erdélyi lány? Vagy már elfelejtettétek, hogy annó ősapáink egy ügyért harcoltak, csak valahol elbukott? Külföldi... na te aztán nagy magyar vagy
2010. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Nagyon érdekes ez a külföldi dolog. Sokan azt akarják, hogy legyen egy magyar is világsztár. Nahát, hogy képzelik?! Semmi keresnivalója pl. Amerikában egy magyarnak! Amerika az amerikaiaké! Vagy amikor a sportolók mennek külföldre és ott nyernek, pl. a teniszezők. Ne menjen magyar teniszező külföldre, van Budapest GP, nyerje meg azt. Ugye?

Vagy egy munkahelyen, ahol követelmény az angolnyelv-tudás. Ki kapja meg? Amikor nem tudnak más alapján dönteni, akkor az, aki jobban tud angolul. Az emberek többsége igazán akkor tanul meg idegen nyelven (mondjuk a lehető legkevesebb akcentussal beszélni), ha külföldön eltölt egy kis időt, vagy itthon anyanyelvi tanártól tanul. De hát hogy képzeli, hogy kimegy külföldre és ott él? Vagy egy mocskos betelepülttől tanul angolul? Szánalmas ez az egész. Akkor bezzeg örülnek, ha a nagyvilág is elismeri a magyarokat.

Igazán érdekes. Ha Magyarországon tanul egy külföldi, akkor mit gondolnak, hogy neki ingyen van a szállás, kaja, utazás, stb.? Hát nem. Itt nem dolgozik, akkor mégis hogy fizeti ki? Hát mondjuk a szülei pénzéből, akik külföldön dolgoznak. Ergó, jön a jó kis külföldi valuta-deviza a magyar gazdaságba bele. Ha pedig egy külföldi itt dolgozik, akkor itt is adózik. Szóval, mi a gond?

Vagy amikor lenéznek egy határon túli magyart a nyelvjárása miatt - nem, nem akcentus, nyelvjárás. A kettő nem ugyanaz. Szép kis magyar az, aki lenézi a saját anyanyelvét.

Szokás szidni a szlovákokat és románokat,akik nagy nacionalisták. A magyarok mivel jobbak? Sőt, rosszabbak. Én még olyan nemzetről nem hallottam, akik a sajátjaikat tagadják meg. Undorító.

2010. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ja, és tessék mondani egyetlen országot, ahol nem élnek kisebbségek. Ahol a lakosság 100%-ának a nemzetisége, anyanyelve ugyanaz a nyelv, ami az ország hivatalos nyelve is, ahol él. Rajta.
2010. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4. válaszolónak: a Reni eléggé töri a magyart. Én is erdélyi vagyok, de az életben nem hallottam még olyan tájszólást, ahol a csókot "tsók"nak ejtették. Persze, ez csak egy példa, de fogalmazni sem tud még mellé.
2010. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En is erdelyi vagyok ,en sem hallottam ilyet,nem csango veletlenul?
2010. dec. 23. 00:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nicolas nem olyna dalokat kapott, ami jól állt neki, de nagyon tehetséges. Tegnap láttam a Fél kettőben, hihetetlenül szimpatikus ember, Vecával lehetett volna az utolsó 2-ben. Mert ők voltak a legjobbak, Norbinak semmi helye nem volt az első 3-ban. De Renivel már több bajöm van, nem is az, hogy töri a magyart, hanem hogy kicsit elszállt a műsor vége felé, mikor megnyerte meg se lepődött... Pedig a hangja igen is jó volt, bár nem tudom miért nem csinál ott karriert, Mo-n kevesebbre fogja vinni, de mindegy.
2010. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!