Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Álommelóra való jelentkezés...

Az Álommelóra való jelentkezés után mennyi forduló van?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni a műsorra, utána mi fog történni? Telefonon hívnak, emailt küldenek és utána? Rögtön mehetünk a felvételre, amit már a tv-ben láttunk? Amikor telefonon kellett visszaküldeni a válaszokat.

2023. aug. 9. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezt is túlaggódod, akkor nem te vagy az ideális jelölt!
2023. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora kalap sz.rt már rég láttam, mint ez a műsor. Tudod ki menne oda ingyen szerepelni ennek a bohócnak. Ül ott, mint egy maffia vezér, soha egy mosoly, aláz mindenkit, hogy “én ezerszer jobb voltam már 5 évesen is..”, és szénné szívatja őket. Aztán felmarkolja a gázsit az rtl-től a szereplésért, és ingyen kap egy idomított, teljesen behódoló csicskát, akit majd fizet. Aztán ha sokan nézik, jövő tavasszal újra megrendezik, mikor dögunalom az egész. Elhúzzák majd ezt is, mint az x faktort? Egyre silányabb az rtl...
2023. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!