Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 2011-es évben lesz-e valami...

2011-es évben lesz-e valami nagyobb tehetségkutató verseny mint pl : csillagszuletik, xfaktor (megasztár nem érdekel xd)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

hát olyan jelentéktelen szarok biztos lesznek mint a csillag születik meg a x faktor... pfffff

megasztár remélem lesz!(bár biztos hogyigen) ott legalább ért is valamit a zsűri a zenéhez !!!kivéve fridit -.-

2010. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha az Xnek nagy sikere lesz akkor sztem lesz 2. része is...

előzőnek pedig: rendben...értenek a zenéhez de mit érnek el vele ha a 10en valahány bejutott énekesből csak 2nek van (kb.) jó hangja...?

2010. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem mindenkinek jó hangja van kivéve nekem a patai anna nem tetszik meg a fivérek és még a kökény attila a többi az jó de hát mind1 mert a közönség dönt! am én nem akarok veszekedni csak elmondtam a véleményemet:)
2010. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
rock karaokee
2010. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csillagszületik2011 válasza:
MInden bizonnyal lesz csillag születik. Itt találsz róla infót: [link]
2011. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most is sok x faktor továbbjutó a teasztar oldalról nevezett be, és a megasztárba is pl a lifejune zenekar is teasztáros volt, és a csillag születikbe is mr Joe,sokkal tovább kellett volna jutnia.Ezen az oldalon lehet gyakorolni az éneklést.Én is jelentkeztem a megasztárba és x faktorba is.Sztem nagyon jók ezek a tehetségkutatók!A teán rengeteg jó visszajelzést kaptam a dalaim alatt.Miért ne sikerülne nekem is?
2011. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!