Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X-factor szépség verseny...

Az X-factor szépség verseny vagy tehetségkutató?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert reggel az iskolában láttam 6 visítozó lányt, akik kórusban rinyáltak, hogy Apolló23 így meg úgy milyen aranyos meg helyes ez meg az és de szexis amaz, de a hangjukról egy szó sem hangzott el.És ami fontosabb az előző kérdésnél: Ez normális?
2011. okt. 25. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem árt éppen, ha a tehetség nem 200 kg-ban sántít.
2011. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
nem árt a kinézet sem! De az ikrekről csak óvatosan :P (rokonaim)
2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sztem jók együtt, mint csapat :D

De amúgy, sokaknak inkább szépségverseny, de én akkor is Tarány Tamásnak szurkolok :D

2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tiniknek jó szokásuk, hogy a kinézet fontosabb, mint az énektudás. Én is halálosan szerelmes voltam Nick Carterbe a backstreet boys-ból, akár milyen szar zenéjük is volt. Aztán mind felnövünk, és jó esetben a zenei ízlésünk is megváltozik. :D :D
2011. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát fontos a kinézet nyilván a sztárvilágban, de ne azért nyerjen valaki mert helyes/szép

Viszont ha már ennél a témánál tartunk én inkább Ikreket hoznám fel példának (pont lesz*rom, hogy kinek a rokonai és kinek nem) mert úgy gondolom valami borzalmasak, egyszerűen szörnyen hamisak és érthetetlen számomra, hogy ők mit keresnek a műsorban...

2011. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
(érthetően azért vannak a legjobb 10 be mert hamisak.) azthiszem kb 5000 ember közül válogattak ;)
2011. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Elfogult vagy.

10-ből 8 ember azt mondja, hogy egyszerűen sz*rok. Tudnék neked olyant mondani, aki igazán bekerülhetett volna helyettük.

De nem is ez a lényeg, tulajdonképpen az egész műsor retek, csak őket hoztam fel példának.

2011. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
az ikerknek nem lenne itt helyük, ők tényleg csak azért vannak bent mert cukik együtt, am külön-külön tuti nem jutottak volna be
2011. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ikrekről annyit, hogy négy nagy mell a színpadon, de semmi több, hangilag bőőőőven van még hova fejlődniük.
2011. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azok jópasik? Fújj!
2011. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!