Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy "jóakaróm" a tudtom...

Egy "jóakaróm" a tudtom nélkül benevezett engem egy tehetségkutató verseny válogatójába. Köteles vagyok elmenni a válogatóra? Mert már kaptam meghívót? Honnan tudhatnám meg, hogy ki küldött be? Te mit tennél ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted rádtörnek a kommandósok, ha nem méssz el?
2011. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles elmenni.
2011. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

örülj neki hogy benevezett.Okosnak tart valószínű.

Mások mit meg nem adnának ha behívnák őket.A helyedbe megpróbálnám.Veszteni nem veszítes semmit.Max még pénzt is nyersz.

2011. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehetségkutató verseny.

Tehát valószínűleg nem okosnak tartják, hanem be akarják égetni az énektudásával.

Nem kötelező elmenned, alá sem írtál semmit.

2011. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tehetséges vagy szerintem menj el:) Persze nem vagy köteles.
2011. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
64%
Ha valóban volna benned egy szikrányi tehetség is, fel sem tennéd ide ezt a kérdést. Magad is tudnád a választ, és már megkapta volna a válaszodat a "kedves jóakaród" is.
2011. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
attól,hogy ő úgy érzi,hogy nincs tehetsége,vagy legalábbis nem elég jó,attól lehet a környezete észrevette hogy igen is tehetséges,pl nekem sincs bátorságom jelentkezni egy tehetségkutatóra sem,nem érzem elég jónak magam,pedig amikor énekelek takarítás közben vagy csak úgy önfeledten dalolászok egy jópárszor előfordult,hogy az ablak alatt megálltak néhányan hallgatni és dícsértek.Szóval vegyél bátorságot magadon és ha van szerinted tehetséged egy pici is próbáld meg!
2011. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!