Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hagyományos tv előzifu nélkül...

MuSky kérdése:

Hagyományos tv előzifu nélkül mi a legjobb megoldás sport tv nézésre?

Figyelt kérdés

Csak a magyar kommentáros NBA meccsek érdekelnek és emiatt nem szeretnék old school tv előfizetést venni, a sweet.tv-t találtam amin elvileg van fullhd és 4k sport1tv adás.


Az ingyenes online tv nézős oldalak folyton akadoznak, lefagynak, nincs rajtuk adás...

Ncore-ra meg sajnos nem kerül fel minden magyar komis meccs.



2023. okt. 24. 11:54
 1/6 A kérdező kommentje:
a sweet.tv-nél van olcsóbb vagy jobb megoldás magyar nba nézésre?
2023. okt. 24. 11:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a közvetítések csak a Sport 1 csatornán mennek?

Ha igen, akkor az IttOtt TV-t ajánlom.

A Sport 1, Sport 2 benne van az alapcsomagba ami 1590 Ft 1 hónapra.

2023. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Sweet TV-n sem 4K Sport1, csak HD, a 4K kimerül két csatornában amiből az egyik egy tábortüzet a másik egy akváriumot mutat. Mindazonáltal az IttOtt TV-nél szerintem jobb a minőség, amikor néhány hónapja kipróbáltam hát eléggé gyenge volt a HD csatornák minősége is. Persze kérdés min akarod nézni, laptopkijelzőn vagy telefonon az IttOtt is jó lehet, 165 centis tévén csapnivaló.
2023. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen, azt gondoltam, hogy csak kamu marketing ígéret a 4k, valszeg eleve nem.is tudna nekik olyat adni a sport1


Sőt azt hallottam eleve európába kisebb felbontást küld el az nba, mint amit usa-ban adnak le.


Nem tudok róla, hogy leadná felvételről más is és 55'-ös tv-n nézném.

2023. okt. 24. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt IttOtt TV előfizetésed regisztráció után 1 napig ingyenesen az összes csatornát meg tudod nézni. A Sweet TV-nél is van ingyenes próbaidőszak így azt is ki tudod próbálni és eldönteni melyik a jobb minőségű.
2023. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az IttOtt TV-vel az a baj nincs hisense tv appja, ki kell próbálnom telefonról ki tudom-e vetíteni a képet és, hogy az mennyire szaggat így megoldva.

A Sweet meg direkt csak a drágább csomagba rakja a "prémiumabb" csatornákat és így már irreálisan drága, szinte 4K-s netflix csomag ára van.

Sőt ennyiért már inkább nézem a hivatalos NBA appot angolul, ott legalább vannak plusz highlightok meg interjúk.

2023. okt. 25. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!