Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézik már egyre kevesebb...

Miért nézik már egyre kevesebben ezt az idióta magyarellenes Heti hetes műsort?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen én is néztem de ma már nem.Bár legalább Bajor Imre nincs már a tagok között, már csak azt a nőt kéne elküldeni azt talán nézném is.Ami még szintén felb@sz hogy kb abból áll az egész műsor hogy valaki elkezd mondani valamit azt minden második szónál belepofázik valaki valamit.
2010. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokáig néztem, sok téma volt kidumálva. A régi felállással szerettem: Bajor, Gálvölgyi, Hernádi, Verebes, Havas, Farkasházy. Aztán elkezdtek cserélődni a tagok, még egy darabig csak meg-megnéztem, de a mostani nyári szünet után 1x, azóta nem.
2010. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ezt az évet nézzük (minden hétre elég sok lenne az adat, így néhányat rakok be):


január 3: 1.172 millió néző (442 ezer néző 18-49-ből)


február 7:

RTL Heti hetes: 1,046M

TV2 Frizbi Hajdú Péterrel első része: 1,000 M - az első részre sokan voltak kíváncsiak


február 14:

RTL Heti hetes: 1,115M

TV2 Frizbi Hajdú Péterrel második része: 783e - itt már le is esett az érdeklődés


március 28:

RTL Heti hetes: 1,071M

TV2 Frizbi Hajdú Péterrel: 711e


április 25:

TV2 Frizbi Hajdú Péterrel: 906e

RTL Heti hetes: 964e


május 30:

TV2 Frizbi Hajdú Péterrel: 972e

RTL Heti hetes: 1,087M


szeptember 19:

TV2 Frizbi Hajdú Péterrel: 671e

RTL Heti hetes: 792e


október 10:

RTL Heti hetes: 1,114M

TV2 Frizbi Hajdú Péterrel: 906e


Azért van benne a Frizbi is, mert az a konkurens adás. A nézettségen látszik hogy ingadozó, van amikor 700-800 ezer nézőre is leesik a nézettség egy héten, de 2-3 adás leszámítva veri az egy időben futó másik csatornán lévő adást, és mondhatni stabilan tartja az 1 milliós nézettséget úgy, hogy késő este fut.


Ha érdekelnek még nézettségi adatok részletesen:

[link]

2010. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Te ezt el is hiszed?

Ismeretségi körömben senki nem nézi, tehát akkor mégsem teljesen igaz amit írnak.

2010. okt. 21. 09:01
 5/8 anonim válasza:
Talán mert szar?
2010. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azért elfogadom a nézettségi adatokat, és bár nem a kedvencem Hajdú Péter, sokszor megnézem a műsorát, ha az előzetesben engem érdeklő emberek a vendégei. Viszont, mikor ott van a Bagi-Nacsa páros, tuti, kihagyom. Átestek a ló túloldalára a köztük levő balhé után.

Azzal együtt megosztja a nézőket, tény és való.

2010. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Sok még a kommunista meg a volt szadesz imádó.

Isten segítségével lassan elfogynak.

Én egy percet sem néztem ,mert igazi agymosó műsor.

Ez a lényege ,nem a humor.

Agymosás,agymosás.

Mit gondolsz ,miért akarjáb balliberális honfitársaink legalizálni a marihuánát?

2010. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Heti hetes 2000-ben ellenzéki műsorként indult. Mivel ekkor igen sokan elégedetlenek voltak az Orbán-kormánnyal és igen nagy ellenszenv uralkodott velük szemben (többek közt ezért tudta Útelágazódás elvtárs megnyerni a választást 2002-ben), ezért az emberek kedvelték ezt a kormányt és a jobboldalt fikázó, elfogult, atom balliberális műsort. Pista bácsi és Mari néni meg kétmillió honfitársuk ült otthon és röhögött rajta, ahogyan az alkesz Bajor Imre vagy a tahó Farkasházy az általuk utált Orbánt és társait szidta. Aztán jött a kormányváltás, az MSZP-SZDSZ kormányra került és a Heti hetes hirtelen ellenzéki, fikázó műsorból egy nyalós műsor lett, mely csontig nyalt Medgyessyéknek, majd később Gyurcsányéknak. Mivel az MSZP kormányra kerülve fokozatosan vesztett népszerűségéből (az emberek rájöttek, hogy nem (csak) a Fidesz a szar, hanem ők is, sőt...), és főleg 2006, az őszödi beszéd után Pista bácsi és Mari néni már fordítva látták a dolgokat. Egy olyan műsor, melyben az eltunyult, sótlan, humorukat vesztett balliberális láncos kutyák Fletó elvtársat és bandáját éljenezték naphosszat, már korántsem bizonyult olyan népszerűnek mint a 2000-es évek elején. A Heti hetes című borzalom az MSZP-s kisnyugdíjasok és hasonló agyhalottak szórakozásává vált és elvesztette korábbi egekben szárnyaló nézettségét. A Retekklub persze fél megszüntetni a műsort, mert ebben az esetben Gálvölgyi, Jáksó és a többiek persze jól otthagynák őket és ezzel jelentős veszteség érné őket "celeb téren".
2010. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!