Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vívás milyen gyakran van a...

Vívás milyen gyakran van a tv-be ?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon láttam, és ha mondjuk felmegyünk az M4 arhivumba, ott is kb 2 verseny van. TV-be nem népszerü?
nov. 29. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha világbajnokság van azt le szokták adni
nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a '90-es évek vége felé a következő párbeszéd zajlott le Szabó Bence (korábbi vívó, az UTE akkori elnöke) és Nagy László (korábbi futballista, az Újpest akkori edzője) között:

- Mit képzelsz, ki vagy te? Mert én olimpiai bajnok vagyok! - Mondta Szabó.

- Én is nyertem olimpiát, csak nem olyan sportágban, amelyre háromszázan kíváncsiak. - Felelte Nagy.

Szóval a vívás nem tartozik a népszerű (és jól közvetíthető) sportágak közé, mert lényegében szabad szemmel szinte észrevehetetlen, hogy ki ér el találatot. A néző (meg a kommentátor is) a kigyulladó lámpákból tud elsősorban tájékozódni. Viszont mivel mi magyarok elég jók vagyunk vívásban, szinte minden olimpián szerzünk legalább egy aranyat, azok pedig fenn vannak a YouTube-on. Itt is találsz néhányat:

[link]

nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-2 köszi,


2es hát igen én nem is igen értem amit látok. A FIE youtube csatornáján elég sok versenyt adnak, nem tudom mindet e, belenéztem, érdekes kis sportnak néz ki, de kb se követni nem tudom se semmi,,, ezek szerint a hiba nem bennem van. Mivel rákerestem a YT-bon a vivásra kiadta Szilágyi Áron 1-2 nagy meccsét vagy mi a neve, szóval 1 15 percesre rászántam az időt,,, hát nem igen értettem , hogy mi van, csak az jött le nekem, hogy ugrálnak mint a bak kecskék már bocsánat. :)

nov. 29. 22:30
 4/4 A kérdező kommentje:
2es köszi, nincs előfizetésem az Eurosporthoz és ezek fizetősek, nem baj ha nézni szeretném itt is vannak versenyek https://www.youtube.com/@FIEvideo/streams azt nem tudom itt mindent adnak e, de elég sok közvetités van.
nov. 29. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!