Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az, hogy 10 éve a...

Miért van az, hogy 10 éve a TV2-n, RTL KLUB-on tök jó amcsi filmeket adtak mindennap pl. Nicsak ki beszél, Clifford, Vissza a Jövőbe, manapság meg állandóan Maunika Sau meg idióta celebek vannak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
mert úgy tűnik ez kell az embereknek , ha nem néznék elegen már rég kivágták volna őket
2010. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. Elég szomorú, hogy manapság torrentoldalakat kell bebarangolnom délután, hogy estére legyen egy normális filmem amit nézhetek, (ha szerencsém van akkor legalább angolul sikerül letölteni és nem kínaiul vagy indonézül), míg 10 éve elég volt este 7 körül bekapcsolni a tévét és 90% eséllyel olyasmit adtak, amit szívesen megnéznék.
2010. okt. 21. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl. lesz@rom a megasztárt, meg a másikat is! Normális filmeket akarok látni, mint pl. ami ma lesz este a tv2-n!
2010. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni ezentúl mert az RTL és a TV2 is fizetős lesz...Egyébként most is leadják ezeket a filmeket,csak ma már annyira unalmas,hogy senki nem nézi..
2010. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kötelező tv-t nézni, én pl már 2 éve "leszoktam" róla. ha filmet szeretnék nézni, akkor letöltöm, és reklám nélkül élvezhetem :D


bírom, mikor az emberek agyba főbe fikázzák a csatornákat, és úgy tesznek, mintha kötelező lenne nézni azt a foshalmot...

2010. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

1 a megasztár jó. az x faktor is.

2 a mónika showt én sem bírim, inkább a balázs.

3nem szeretek filmet nézni. persze vannak kivételek: VISSZA A JÖVŐBE, vm amerika, titanic, ace ventura, kalandférgek stb.

4 le-sza-rom a közszolgálati csatornákat rekklám kell! MINDEIG EGYKI SZÜNET.... KERESKEDELMI CSATORNÁKA JÓK.

2010. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

így van! hétköznap este semmi jó nincs a tévében! vagy született feleségek vagy dr house vagy valóvilág meg ilyen bizbaszságok. hétvégén meg a tehetségkutatók, azt se tudom minek így is van már mennyi celeb.

mi is este dvdzünk :S

2011. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!