Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem állandóan csak...

A férjem állandóan csak szexelni akar, mindennap és nem egyszer. De csak éppen ugy hogy neki jó legyen, ha fáj az sem érdekli. Én vagyok az aki hülyén gondolkodik?

Figyelt kérdés
Van hogy ha pihenek csak rám mászik, ha mondom neki hogy most ne, akkor lefog és csak ugy ruhán keresztül nyomkodja oda, egyáltalán nem érdekli, hogy én akarom- e.Ez odáig fajult hogy ma olyan eröszakossá vált, hogy szinte alig tudtam a szoritásából szabadulni, kénytelen voltam magamon eröt venni és megütöttem ököllel a melkasát.Erre ö teljessen meghökkent és azt mondta hogy nem vagyok normális, ezzel befejezödött az egész és elment valahova.Persze szokás szerint ténleg én érzem magam a hibásnak.Szerintetek?
2011. márc. 1. 11:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális amit a párod csinál, és ezt nem a gyakoriságra értem, hanem az erőszakosságra.Mi 15 éve vagyunk házasok, szinte mindennapos a szex, de ezek olyan minőségi aktusok, mint a legelején.Viszont ha így viselkedne a párom, én egy az egybe kivágnám, mi az, hogy csak a maga örömével foglalkozik, az sem érdekli, ha neked fáj?Tiszta őrült hapsik vannak.
2011. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
én addig hagynám el amig meg nem erőszakol...
2011. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%

A férjed egy talpig úriember...

Hát elég tapló módja a közeledésnek az, amit csinál.

Mondjuk előfordul hogy egy pasi ilyet csinál, de játékosan kellene és nem durván szerintem.

Mondanod kellene neki, hogy nem zárkózol el az együttléttől, de megijeszt amikor ilyen. Gondolom érzi magán, hogy nem normális amit csinál, hiszen sehol nem tanítják hogy "ha szereted a feleséged dugdosd hozzá a farkadat és mássz rá amikor pihen".

Szóval mondd meg neki hogy teljesen megváltozik a jelleme amikor így viselkedik és ez ijesztően hat rád.

2011. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%
Azért jólenne megbeszélned vele hogy azért vegyen vissza.
2011. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ah hiába beszélem meg vele, látszólag megérti, de szerintem felsem fogja amit mondok.Ugy forgatja ki a szavaimat, hogy mindig én jöjjek ki hibásan.
2011. márc. 1. 11:53
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Biztos kapsz majd - jaj előre látom, volt már ilyen kérdés... - olyan válaszokat, hogy "örülj neki", "más hogy örülne", "majd 50 éves korodban örülnél ennek" stb. stb. de én akkor is azt mondom (azon túl, hogy az erőszaknak szerintem senki nem örül, max. egy mazochista, de a beleegyezés ott is megvan), hogy ez nem normális viselkedés. Nem azért, mert állandóan szexelni akar - sok férfi akar állandóan szexelni, csak a normálisabbja 1. fontosnak tartja, hogy a partnernek is jó legyen, 2. megérti, ha a partner nem tud vagy nem akar szexelni. A férjed esetében egyik sem teljesül, és ez gáz. És még Rád mondja, hogy nem vagy normális - sajnos tipikus bántalmazói viselkedés.

30/N

2011. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

Ez szerintem nagyon durva... oké, hogy szeretne gyakran szeretkezni, na de az, hogy akkor is, amikor kifejezetten azt mondod, hogy ne, meg ha fáj? És ilyenkor még ő van megsértődve? Amúgy minden nap együtt is vagytok vagy csak minden nap próbálkozik?

Én tuti nem mernék ezzel a pasival egy fedél alatt lakni, tuti attól rettegnék folyton, hogy mikor erőszakol meg...


25/N

2011. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

"Ugy forgatja ki a szavaimat, hogy mindig én jöjjek ki hibásan."

Szintén a bántalmazói viselkedés jele lehet. A végén már Te érzed hülyének magad, amiért zavar, hogy bánt, fájdalmat okoz, nincs Rád tekintettel. De ha próbálod megbeszélni, úgy adja elő, mintha Te lennél nem normális...

2011. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Ne butáskodj ez erőszak.Ne hagy.És nem te vagy a hibás!!!!!!

Az én férjem is gyakrabban csinálná mint én, de sosem erőszakoskodott.Legfeljebb megsértődik, ha nem akarom.De nem mászik rám és nem erőszakoskodik.NE HAGYD!!!!

2011. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha te nem akarod, (mondod neki, hogy most ne) és ő mégis szexel veled, azt úgy hívják, erőszakos közösülés, - bűncselekmény, és feljelentheted érte.
2011. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!