Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Észbontók műsorba honnan...

Észbontók műsorba honnan szerzik azt a sok hülyét?

Figyelt kérdés

jan. 1. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárhonnan.
jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teli van velük az ország.
jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem hülyéket kell keresni, hanem exhibicionista, gátlástalan embereket akik hajlandóak a hülyét játszani egy kis pénzért. Tisztán látszik a mimikájukon, hogy rájátszanak a direkt rossz válasz adására és hazudnak.
jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Megrendezett műbalhé.
jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint a Mónika showban. Kis pénzért keresnek olyanokat akik hajlandóak lejáratni magukat az ország előtt és eljátszani a hülyét. Bár lehet csináltatnak egy műveltségi tesztet a műsor előtt és azokat teszik be akik amúgy se valami okosak, de rá tudnak még játszani.
jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindennek, és mindenkinek meg van az ára 😏
jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még tavaly kezdtem el nézni ezeket az ismétléseket. Először én is azt hittem, hogy ezek fizetetten hülye szereplők. De rá kellett jönnöm, hogy nem. Ezek tényleg ennyire műveletlenek. Ha megfizetett "színészek" lennének, akkor lepipálnák "művészetükkel" az összes Oscar-díjas világhírű művészt. Olyan természetességgel adják elő magukat, hogy erre színész nem képes. Ezek önmagukat adják, azért ennyire természetesen árad belőlük a hülyeség és a bambaság.
jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!