Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Hogyan leresnek...

Létezik ilyen? Hogyan leresnek az Észbontók című műsorba szereplőket?

Figyelt kérdés
Nézem az Észbontók című műsort és egyszerűen nem hiszek a szememnek. Létezik, hogy emberek ennyire buták legyenek? Hogyan keresnek kanapéra szereplőket? Hogy válogatják be őket? Hirdetik, hogy buta emberek jelentkezését várjuk?
2022. máj. 19. 19:50
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Színház.
2022. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Bárhonnan, de előnyt jelent az előzetes ismeretség.


Természetesen léteznek, bárki lehet ilyen buta a néhányórás felvétel erejéig.


A televíziós műsor egy produktum, amelyet dolgozó emberek hoznak létre. A szereplőknek az az alkalmi munkájuk, hogy eljátsszák a rájuk megírt szerepet, amin Proletár Aranka kedélyesen tud majd röhögni alkoholista élettársa mellett a kőbányai panel harmadik emeletén a fotelban.

2022. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha meg színház, akkor miért égetik magukat emberek ennyire ország-világ előtt? Nem hiszem, hogy olyan sokat kapnának. Legalábbis nem lenne az a pénz, amiért én a tvben ekkora hülyét csináljak magamból
2022. máj. 19. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Többségük nem az aznapi tizenegynéhányezer forintért csinálják, hanem azért, hogy később ismét felkeressék őket további szerepeltetés miatt. Ahogyan az a televíziós körökben mindennapos...
2022. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, abban reménykednek hogy más műsorokban is lesz később lehetőségük. Vagy máshova jelentkezéskor hivatkozhatnak rá.


Bár tényleg nagyon nagy túlzás ami a műsorban látható, hisz az a célja hogy feszültséget, lenézést keltsen, de a valóságban sem túl éles kések.

2022. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez akkor sem áll össze. Ér ez annyit, hogy egy ország sügérként könyveljen el?
2022. máj. 19. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

vannak a primitiv rétegnek azon tagjai akik mindent megtenének hogy a tv ben szerepelhessenek, ha még kapnak érte 10-20 ezer forintot is az még plusz hajlandóságot növelő tényező


Amugy eza müsor egy akkora kamu, megrendezet, szerintem borzalom aki nézi az se normális.

2022. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekből is fel lehet futni, de ahhoz tehetség kell. Győzike ugyanezzel a szereppel a gondtalan milliomosok életét éli már napjainkban, dolgozni csak kedvtelésből jár. Ha élete végéig nem dolgozna többet, akkor is dúsgazdag maradna.


Ilyen "karriereket" szívesen meglovagolnának sokan mások is, akik minimális energiabefektetéssel akarnak nagyot szakítani. Ez persze nem így megy...

2022. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.


Csak nem azok az emberek olyan sötéték, akiket a tv-ben látsz.

2022. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Egyik ismerősöm rokona is szerepelt a műsorban. Eléggé megtévesztő módon toborozzák az embereket. Vannak olyan munkatársaik, akik közösségi oldalakon vadásszák a ‘karaktereket’, ráírnak hogy lenne-e kedved szerepelni stb. itt konkrétan kvízműsorként adták elő és, hogy majd segítenek kicsit a kollégák. Természetesen egy titoktartási szerződést is aláírtak, ami eléggé gáz volt, mert azt csak utólag tudták meg, hogy vissza sem tudnak lépni már, mert nem csak a titoktartás megszegése hanem a visszalépés is többszázezres kártérítésre kötelezi a csatorna felé. Mondjuk gáz, hogy nem olvasta el figyelmesen a teljes szöveget, de az is, hogy ilyen fontos dologra nem hívják fel a figyelmet, különben senki nem menne. Utána jött a feketeleves, amikor kiderült mibe rángatták bele, vissza sem tudott lépni, konkrétan már zsarolták a szerződéssel. Gondolkodott az ügyvédi fellépésen is viszont végül azt érezte legegyszerűbbnek, ha belemegy. Rengeteg bántás érte az ismerősöktől a műsor után, meg nagyon gyorsan a külsejét is megváltoztatta, hogy ne ismerjék azonnal fel az utcán, hogy “ő az a hülye, aki volt a műsorban”. Amivel “enyhítik” a helyzetet, hogy sokszor álnevet, becenevet írnak ki, és egy nagyon csekély 50 ezres fizetséget kapnak a szereplők. Szerintem nagyon gáz, amit csinálnak, és jó lenne ha az érintettek együtt fellépnének ez ellen. Természetesen olyanok is biztos vannak, mint a korábban említett kategória, akik így akarnak előrejutni vagy akik valóban ennyire tájékozatlanok, de ezen nem a legemberibb dolog szórakozni, pláne nem valakinek az életét tönkretenni.

Pl az RTL is úgy toborozza az embereket, hogy nem tudod mihez hívnak, engem egyszer csak 2-3 megosztott főzős képem miatt A konyhafőnökbe hívtak, mondjuk időm se lett volna menni, de ha így toboroznak embereket, el tudom képzelni milyen a színvonal. Bár mondjuk ez azért nem vagy kevésbé megalázó a szereplőknek meg nyilván nem tudom mi lett volna, hogy a instruáltak volna, csak meg akartam említeni, hogy így toboroznak embereket sok műsorba…

2022. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!