Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kikerült a CBS Reality a DIGI...

Kikerült a CBS Reality a DIGI kínálatából?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre, hogy a TV-men nem ad adást a CBS Reality. Kétszer csináltam automatikus csatornakeresést. De így is csak egy sötét képernyő van azon a csatornán. A TV-vel van baj, vagy a csatorna nem elérhető a DIGI kínálatában? Vagy mi történhetett még?

jan. 5. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszűnt a csatorna magyarországi terjesztése, így már semelyik szolgáltatónál sem érhető el.


Hasonlóan a DTX-hez és a Discovery Science-hez, bár ezek nem voltak elérhetők a Digi.

jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor a "helye" sem lenne ott a csatornakiosztáson. Valamint elfelejtettem kiírni, hogy csak kép nincs, hang van.
jan. 5. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiszel nekem, jelentsd le hibára az ügyfélszolgálaton, hogy nem működik. Hátha csak Neked visszaállítják, mert mindenhonnan kikerült.
jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De akkor a hang miert maradt meg a kerdezonel? Vegulis ez is hiba, ha ki kellett volna kerulnie... en karteritest kernek. :)
jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy már megszűnt.
jan. 6. 09:19
 6/10 Vass Gábor ***** válasza:
100%

Én ma vettem észre, de mért szünt meg?

Szerettem nagyon, minden jó csatornát kiszednek azt ilyen szemeteket raknak be szánalmas.

jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

#6

Az AMC Networks döntése miatt.

[link]

[link]

Először csak Csehországi, és Szlovákiai megszűnésről írtak.


Végül megszűnt több országban is:


"CBS Reality closed on December 31, 2023 in the Czech Republic, Slovakia and in the Netherlands.


CBS Reality closed on January 3, 2024 in Hungary, Romania, Bulgaria and Croatia."


[link]

[link]

[link]


Oroszországban már 2022-ben megszűnt:

"CBS Reality closed on June 1, 2022 in Russia."

[link]

[link]

jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vass Gábor ***** válasza:
53%
És akkor mi lesz helyette? Lesz valami hasonló?
jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
#8 Nem hiszem. DIGI-n a Film Mánia van helyette, Sweet.tv-n semmi.
jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vass Gábor ***** válasza:
100%
Film mánia eddig is volt nem?
jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!