Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A streaming szolgáltatók...

A streaming szolgáltatók miatt egyre kevesebb háztartásban lesz hagyományos tv előfizetés?

Figyelt kérdés
Ki fog pusztulni a hagyományos kábel/műholdas tv-szolgáltatás?

jan. 25. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Idővel igen, de ennek még nem most van az ideje. Csak a változás kezdődött el, a 40+ korosztály bőven lineáris tévétől függő és igényli a szolgáltatást. Ahhoz, hogy változás történjen, előbb ki kell halnia 1-2 generációnak.

A tévézés kényszerűen át fog alakulni ennek hatására. A rádiózás vagy papír alapú újság sem halt ki, hiába jött a tévé és internet.

jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Az ismerőseim 90%-a nem használ streaming-et.

Azért nem néznek TV-t, mert tele van reklámmal és sz@r a műsor.

jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem valószínű. Az Egyesült Államokban, de Nyugat-Európában is a streamingszolgáltatások tartalmaznak lineáris csatornákat is. A reklám is előbb utóbb el fog terjedni a streamingen, mert az olcsóbb csomagok árát így fogják alacsonyan tartani.
jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én pont azt tapasztalom a rokonaim, kollégáim és ismerőseim körében, hogy inkább streaminget néznek, és alig-alig akad közöttük olyan aki néz tévét. Fiatalabb (20-30 éves korosztály) ismerőseim közül egyik sem néz tévét, netflixeznek inkább.
jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 40+ vagyok, sem én, sem a barátnőm, sem a barátaim nem néznek tv-t. én 15 éve, ahogy nagyjából mások is. De úgy általában az ismerőseim bizony nem nagyon néztek tv-t az elmúlt 15 évben.


anyám se nagyon nézi, max nagyon ritkán. ez alapján nyilván nem vonhatok le következtetést az egész társadalomra, de azért az jelent valamit hogy alig ismerek olyat, aki nézi ezeket a szarokat. esetleg apám, bár ő jellemzően jókat alszik rajta. barátnőm szülei is nézik sokat, de ők már 60 felett járnak. a tv már régóta válságban van, de ez már jóval a streaming előtt kezdődött.

jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50 elmúltam de én sem nézek TV-t már jó régen. Ha érdekel valami, akkor van hol megnéznem, ha nem tudom letölteni a reklám nélküli változatot. De 99,9%-ban le tudom.
jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éljen a streaming! Le a hagyományos televízióval!💪👍
febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!