Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb streaming szolgáltató? HBO Max, Netflix, Disney+. Rakjátok sorrendbe jóság szerint.

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Disney+, Netflix, HBO Max szerintem
márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%
Én a Netflixet szeretem, sok nem olyan ismert európai sorozat van rajta eredeti nyelven. Utána az HBO Max, Disney+-om még nem volt, mert nem az én világom a tartalma.
márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez marhaság, mindenkinek az a jó ami az általa keresett tartalmat kínálja.
márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sznfctm válasza:

Disney+-t nem próbáltuk, de egyértelműen első a Netflix és második a HBO Max. A netflixen igaz, hogy sok a saját gyártás, de ezek közül rengeteg jó is van, nagy a választék, és akad bőven értelmezhető mozifilm meg sorozat is. Az app is tök használható szerintem, bár ez mellékes.


A HBO maxon sokkal hiányosabb a tartalom (a nagyobb dobások ráadásul fenn vannak Netflixen is sokszor), én bevallom nem találom problémásnak, hogy fizessek a Netflixért, de ha a család másik fele lemondaná a HBO Maxot, én magamtól biztos, hogy nem fizetnék elő rá. Ráadásul az app is nagyságrendekkel kevésbé felhasználóbarát, mint a Netflix.

márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!