Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi okozhatja azt, hogy a tv-n...

Mi okozhatja azt, hogy a tv-n fekete foltok jelennek meg a fehér részeken?

Figyelt kérdés

Elmúlt 2 hétben másodjára fordul elő, hogy nézek netflixen egy filmet majd miután kilépek a tv-n az appból, az összes csatornán fekete foltok jelennek meg, ahol fehérnek kellene lennie. Egy példa: mutatnak egy havas tájat közelről és az egész feketén(sötéten) villog, nehéz leírni pontosan, de semmi fehér részt nem látni ilyenkor. Ami kimondottan furcsa - lehet semmi összefüggés - hogy mindkétszer, mint említettem a netflix bezárása után jelentkezett. Viszont ez a probléma csak a tv csatornákon jelenik meg, tehát netflixen, hbo maxon vagy mondjuk pendrive-ról elindított filmek esetében nincs gond - ezért kétlem, hogy a tv-vel lenne a probléma.

Első alkalommal segített, hogy a HDMI kábelt átdugtam máshova, de akkor sem voltam benne biztos, hogy ténylegesen emiatt volt az egész - főleg, ahogy fentebb is írtam nem a tv tűnik rossznak. Most viszont ez sem jött be....

Olyan, mintha vodafone-al lenne gond, de őszintén szólva gőzöm sincs, mert többi tv-n a lakásban nincs ilyen jelenség.


- Az összes kábel jól van bedugva (többször kihúztam tv-ből, konnektorból stb. sőt HDMI kábelt több csatlakozóba is bedugtam), internetkapcsolattal nincs probléma

- Csináltam képtesztet, semmi gond nincs vele...



márc. 20. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen régi a tévé?
márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3-4 éves, de nem azzal van a baj, azóta újból jelentkezett a probléma, de mindig csak netflix után, nem tudom miért
márc. 22. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálatot hívtad? Hibabejelentés történt?
márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!