Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen személységü lehet az...

Milyen személységü lehet az új doktor , és mik várhatóak a következő évadban, Doctor Who sorozatban ?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé hirtelen volt úgymond a bemutatkozása , nem voltak a regeneráció utáni mellékhatások , mint a többi dokinál ( ruha választás , zavart viselkedés .. stb , csak olyan , mintha beledobtak volna minket rögtön a mély vízbe ).

Visszavárható vajon a sorozat új évadában pl : River Song , vagy a mester ?



ápr. 6. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg jó megfigyelés, hogy nem volt amnéziás, zavart, de persze azt se felejtsük el, hogy nem teljes regeneráció után jött létre, hanem osztódással, ugye, tehát talán emiatt nem is vonta el úgy az életenergiáit...


Szerintem is túl hirtelen volt a váltás, egyetértek veled, kérdező, és szerintem Mester várható majd valamikor, River Song viszont nem hiszem, de nem is kizárt.

ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor a Játékkészítő fogát felvette valaki az egy utalás (mint korábban a gyűrű), hogy a Mester visszavárható. Rivernek örülnék, ha visszatérne, de eddig nem vettem észre semmi erre utaló jelet.
tegnapelőtt 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!