Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnak is gyengének tűnt az x...

Másnak is gyengének tűnt az x faktor szombati adása? Nekem ez nem jött be. Azért vannak ettől sokkal jobb rokk számok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A rock számok közül azokat kellett előszedni, amik a nagyközönség számára is emészthetőek. Ezek nem feltétlenül a "klasszikusok". De azért volt ott egy-két jó előadás.
2010. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen elég béna dalválasztások voltak

de a közös produkció pl világszínvonalú volt sztem.

2010. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy rocker, szóval számomra sok ismeretlen dal volt


Ezért néha eléggé untam magam


De azért megvannak a kedvenceim:D

2010. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem se a legjobb dalok voltak. Pl Janicsák Vecát nagyon szeretem, de ez a Chritina Agulera szám... Mióta rokker C.A?? Vártam egy Metallicat, Guns%Rosest, vagy ilyesmiket. De azért voltak jók, pl a Purple Rain.
2010. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rémes volt. A számok nagy részének köze sem volt a rockhoz. Mikor valamelyik egy Police dalt kezdett el, az nagyon szánalmas volt. A párbajnál meg mindkét fél Amy Winehouse-al próbálkozott, ami eleve hülyeség, mert az ő számai mástól csak rosszul hangozhatnak, de egy rock napon még bénább. Értem én, hogy nem lehet egy X-faktorban hörgő metált énekelni, de ettől még rakhattak volna bele igazi rock számokat, a lágyabb szériából:Kiss, Red Hot Chili Peppers...ilyeneket sztem simán, nem olyan pop-bénaságokat. Az meg a pláne, hogy az előadók nagy részének rossz hangja van. Oké akad néhány jó is, de ők meg már mind eleve benne voltak ebben az énekes szakmában. De hát ezt tudja Magyarország: ami a többi helyen műkodik, az itt nevetséges paródiának tűnik.
2010. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze hogy jó a közös produkció, mivel az nem élő! Nikolas és a Non Stop mellett legalább ez az egy még, ami hallgatható.
2010. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elsöre nekem is ez jutott eszembe hogy a rock számok miatt. Aztán meg a versenyzök egyre fáradnak, hozzá kell szoknunk hogy egyre rosszabbak leszenek. Szerintem...

És én is úgy éreztem hogy ez most eléggé gyenge szombat volt mindenki számára, én személy szerint még el is aludtam a dalokon :-)

És ott van még a Summer sisters. Ha így folytatja a közönség, szegény Mikinek senkije sem marad már :-) Amúgy azért nem szavaztak a Summer-ekre, mert szerintem jól énekelnek, színvonalas showt csináltak, jól néznek ki és még profik is. Féltékenyek az emberek. Ennyi.

2010. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Summer sisters?? Mindenki csak ezzel az "irigyek az emberek" szöveggel tud jönni. Akiket meg szeretnek, azokat azért szeretik, mert sz*rok, és nincs miért irigykedni rájuk, vagy mi? :D

Volt néhány jó szám, de szerintem fentről nem nagyon hagyták nekik, hogy valódi rock napot csináljanak. Én már nagyon untam pl. ezeket a langyos, agyonhallgatott zenéket, amik eddig voltak, és örültem, hogy lesz már valami más is. Az viszont fura volt, hogy csak 1 db magyar szám ment. Azért elfért volna ott még néhány.

2010. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!