Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki fog kiesni?...

Szerintetek ki fog kiesni? Tolvai Renáta, Giorgio vagy Patai Anna?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 23:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Giorgio nem dagadt, csak Renáta? Érdekes, hogy Giorgionak még egyszer sem szólt be nyíltan a zsűri, csak a csajnak. Pedig Giorgionak aztán lenne mit beszólni azokkal a tonnás x lábaival.
2010. nov. 5. 23:54
 12/17 anonim ***** válasza:

Giorgio és Dávid is sokkal rosszabbak voltak Annánál..

Sajnálom h kiesett.

2010. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
jah engem is felhúzott ez a husis dolog, meg hogy annyit csűrik csavarják már. Yvette kövérebb Renátánál, Giorgioról meg ne is beszéljünk. És még bíztatják is, hogy milyen jól táncol, meg milyen jól mozog. Hát nem tudom, nekem hányingerem van a csípőkörzésétől. Ő nem túl husi ahoz?
2010. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sztem Giorgio olyan mint egy pedofil mikor köröz a csípőjével:D
2010. nov. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Giorgionál undoritóbb férfit nem láttam:( ezek a kapa vámpirfogak, ormotlan fej ès elefánt test. Èn ránézni nem birok. Ha énekel, elfordulok és hallgatom.
2010. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a végén nagyon kétségbe voltam esve hogy jajj vagy a Giorgio vagy a Kis csaj akinek eddig minden alkalommal szurkoltam.. :( Miért pont Ő?? MIért nem a Dávid? (Ő is jó de nem egyforma)
2010. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
remélem patai kiesett
2012. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!