Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek van/volt valami...

Szerintetek van/volt valami Pokorny Lia és Rudolf Péter között? Úgy vélem a beugrón melegedtek össze nagyon. Nagyon szeretem mindkettőt, jó lenne ha lenne! : P

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szeretném, ha lenne, mert én a Nagy-Kálózy Eszter- Rudolf Péter felállást díjazom.
2010. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is úgy látom, hogy beugróban szinte folyton flörtölnek, de remélem csak ennyi. Nagyot csalódnék Rudiban, ha megcsalná a párját.
2010. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, csak a színészi tudásuknak tudható be az egész. Nagyon rég óta, és nagyon szépen él Péter Eszterrel. Nem hinném, hogy kikacsintana a házasságból, azt már rég megtehette volna. Bízom az igazamban.
2010. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát elég érdekesek egymással szemben... amióta elkezdődött a Beugró egyfolytában flörtölnek egymással stb. Most az új évadban is csókok meg ilyenek.. :D Mondjuk ez színészeknél előfordul. De azért ha megnézitek, Lia sem Győzővel, sem Kálloy Molnár Petivel nem csinálja azt mint Rudival.. :D Tehát érdekes.
2010. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs köztük semmi. Egyszerűen csak régóta ismerik egymást, és jóban vannak. A Beugró meg csak egy játék.
2011. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nyilvánvalóan vonzódnak egymáshoz, ez látszik. Megvan köztük a kémia minden egyes közös szereplésük alkalmával. Én élőben is láttam őket és ott is szikrázott közöttük a levegő. Rudinak ugyan van felesége, bár ez sokszor semmit nem jelent, szerintem is sokkal jobban passzolnának Liával. Ha van is köztük kapcsolat, azt nyilván diszkréten csinálják.
2014. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az csupán azért tűnik úgy mert mind a ketten hihetetlenül profi előadók. Pont ez a lényege a színészi játéknak, hogy elhitesse az emberrel, hogy amit a színpadon lát az valóság és bizony Lia és Rudi ebben profik. Nem sok olyan színésznő és színész van az országban aki ezt ilyen jól elő tudja adni mint ők.
2014. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
Még jó hogy a Nagy Kálózy Eszter mindig hűséges volt :D
2019. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!