Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hajdú Péter tényleg egy...

Hajdú Péter tényleg egy ekkora szerencsétlen lúzer, amilyennek a Nagy Duettben mutatja magát, vagy rájátszik erre?

Figyelt kérdés
Habár lehet, hogy az önkritika hiánya a siker záloga.. de nehéz elhinni, hogy ennek az embernek ilyen biztos pozíciója van a médiában, bombázó női volnak stb.
2011. máj. 14. 14:34
 1/6 kokakólalájt ***** válasza:
26%
Igaz hogy nincs hangja, de én azért szívesen lennék ekkora szerencsétlen lúzer mint ő.
2011. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Látom, értetted a kérdést.


Nem az a legnagyobb gáz, hogy énekhang nélkül vállal egy ilyen műsort, hanem az egész jelenléte.. Most tekintsünk el attól, hogy egy egyszerű mozgáskombinációt nem bír megjegyezni, és az angol kiejtése is kritikán aluli, de hogy nem veszi észre, hogy a közröhej tárgya? Nem tudja megvédeni magát a kritikák ellen (ha egyáltalán észreveszi), vagy ha próbálkozik még mélyebbre ássa magát? Pl. arra, hogy rossz a kiejtése, jól megmondja, de neki hány nyelvből van nyelvvizsgája..

A kérdésem arra irányul, hogy aki ennyire "rátermett", az hogy lett ilyen sikeres ember? Vagy csak most a show kedvéért megjátssza, hogy ilyen nyomi?

2011. máj. 14. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nyomi. Régebben volt jó, amikor csak 2 mozgáskorlátozott parkolóhelyre fért be
2011. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is csodálkoztam, hogy tényleg, kb egy értelmes mondatot nem bír kinyögni, meg tényleg, a szerencsétlen lúzer egy remek kifejezés rá. De a korábbi műsoraiban (vagy lehet, most is vannak neki, csak nem szoktam látni) nem tűnt ilyennek, poénos, értelmes hozzászólásai voltak, szóval szerintem csak rájátszik a borzasztó rossz énekhangjára, mint mikor a kisgyerek direkt produkálja magát. Szerintem nem egy hülye a pasi.
2011. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alkesz éva ***** válasza:
100%
Látva a hihetetlen tánctudását sztem nagy esélye van egy szerepre a step up 4-ben:D
2011. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre roppant furcsa,hogy egy ilyen közutálatnak örvendő figura mit keres a képernyőn.

Számomra is kérdés a sikere titka.

2011. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!