Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a Voksán Virág ez mi?...

Ez a Voksán Virág ez mi? Ember? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Mióta láttam a Való Világba azóta hányok és remegek. Forduljak orvoshoz? Vagy mi legyen, mert holnap munka.
2010. nov. 23. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszik a pics@ szája, de viszont egy nagyon jó fej csaj:)


22L

2010. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Állítólag minden férfit az ujja köré csavar.Hehe

Meg is érdemelnék a férfiak,hogy kötelező lenne feleségül venni és eltartani.

2010. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem egy olyan típus, ő a saját lábán áll, már bocs..:)
2010. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem a személyiséggel van bajom, mivel nem ismerem, nem mondok erre semmit, de ahogy kinéz...

Olyan szép, mint a lóf*sz!

2010. nov. 23. 19:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem érezem, hogy ne lennék férfi :-O Amúgy szerintem igen, fordulj pszichológushoz, én is megyek szerintem, ha párszor meglátom szerintem :-O
2010. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell baszogatni?Nem is ismered,ha nem tévedek!:D Lehet tök jó barátnőtök lennétek:D,sosem értettem ilyen téren a nőket,mit kell irígykedni?:DTe is bejössz biztos sok pasinak,de amíg nem ismersz valakit addig ne "gúnyold".
2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem senki sem azért szólja le, mert irigykedik, hanem mert borzalmasan néz ki. Természetellenes, megcsinált nőszemély(azt már csak zárójelesen jegyzem meg, hogy iszonyat ízléstelenül lett összerakva). Nem baj, majd 10 év múlva megnyerheti a "ki hasonlít legjobban Donatella Versace-ra" versenyt.
2010. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok te szerencsétlen! Úgyhogy bizonyára irigykedek a szépség iránt... Na meek hányni, mert megint mutatták!
2010. nov. 23. 19:58
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok.


írtam, hogy nekem sem teszik, bár hozzá tenném sokkal szebbnek tartom, mint egyes plastic puncikat, mint pl. aki jelentkezett a műsorba és hasonlók..


de ez az ő élete az ő teste és kib@szottul semmi közötök hozzá, hogy mit kezd vele!


mint, mondtam én akár hány riportot láttam vele, nekem egy nagyon szimpi csaj, nem nyávog meg lesi magát egész nap a tükörben. Egy bele való nagypofájú fasza csaj.. mint én:D:D

2010. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szerintem is jó, sunáznám.
2010. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!