Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólsz a Mega-zsűri ma...

Mit szólsz a Mega-zsűri ma esti döntéséhez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Éppen ideje volt már. Bár én Melindát be sem válogattam volna. Azután a Tell him után főleg nem. Hallottam én ezt a számot amatőröktől, csodálatosan, Melinda még bárzenésznek sem való szerintem.
2010. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jogos volt a döntés, bár Melinda is kieshetne már...
2010. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó döntés volt, Kállaynak egyáltalán nem tetszett a hangja. Bár még mindig jobb, mint a Melindáé :D
2010. dec. 3. 23:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyikőjük sem érdemli meg, hogy nyerjen. Gyakorlatilag tök mindegy volt, hogy ki esett ki, mert egyformán jó/rossz mindegyik. András emberileg volt szimpi egy kicst, hangilag nem. Renáta hangilag volt néha jó, emberileg nem bírtam. Melinda hangilag sem tetszik, és emberileg sem. Attila néha hangilag tetszik, és emberileg meg kb tökmindegy :D
2010. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet


Azt nem értem mit esznek a nézők és az zsűri is Attilán


igenis vendéglátós stílusban énekelt végig!!!

Pedig halálra dícsérik.

Sztem ugyanolyan minden dala


Nem drukkolok szívből egyiknek se..


De ha egyet választani kéne akkor Reni nyerjen.


Andrást régen szerettem, de már meguntam.

2010. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyetértek azzal akivel az utolsó egyet ért
2010. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem láttam, de sejtettem, hogy most ő következik.Attila-Melinda döntő lesz szerintem.

Off: Én Attilát naphosszat hallgatnám, nekem nagyon tetszik a hangja.

2010. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek én egyre többet olvasok, hallok olyat, hogy a Melinda milyen rossz, de akkor ki szavaz rá? Ha ő nyer, akkor már az én fejemben is megfordul, hogy ez már le van játszva előre. Amúgy én be sem válogattam volna. Tegnap is hamis volt, a Tell himje pedig...áh mit keres ott még mindig? UGyanez a kérdés áll x faktoros Norbira, már ami a hangokat illeti. Mondjuk Norbi azért jobb, mert legalább ha nincs is jó hangja, akkor is magával viszi a közönséget, olyan jó showman, ezt szeretem csak benne. De Melinda, se a hangja, se az előadása nem jó.
2010. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ezt mondom én is. Keressetek rá youtubeon, hogy amatőr lányok hogyan énekelték el ezt a dalt, mármint a Tell him-et. Csodálatosan. De Melinda? Sehol semmi...
2010. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért András esett ki, hiszen a zsűritagok közül Mester, Eszenyi abszolut favorizálta, szerintem Presser is döntősnek tette volna, egyedül a Fridi, aki talán nem. Erre Reni marad, mert akkor éppen énekelt egy nagyot.. máskor mindig az összteljesítményt nézik, most miért nem?

Enikő meg már mikor 3an voltak akkor is úgy beszélt, mint aki tudja András megy. Lehet bunda az egész?

Melinda az a szánalmas manipulatív nőszemély pedig röhög a markában, hogy átveri az egész országot ezzel a "szerencsétlen vagyok" szöveggel. Bár teljesen mindegy ki esik ki és ki marad, senki nem ellenfél Melindának, toronymagasan nyer majd.

Friderikusz nem tudom mit védelmezi annyira azt a nőt. Remélem megveszi az unalmas lemezét 100.000 példányban.

2010. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!