Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehetett ennyire bunkó...

Hogy lehetett ennyire bunkó Liptai Klaudia szombaton?

Figyelt kérdés
Világoskék kardigánt lobogtatott Szij Melinda orra előtt, aztán a Balázzsal húzkodták, jókat röhögve! Éppen ez a szemét vörös senki celeb sértegeti a versenyzőt?!
2010. dec. 5. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen Balázzsal????
2010. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és ezzel mér sértette meg hogy lobogtatott valamit előtte? ja meg mien balázs? :D
2010. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Liptai, Szíj, Balázs, szombat.

Kevered ám az x-faktort a megával.:)))

(vagy csak lemaradtam valamiről, de durván)

2010. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na szóval Szíj Melinda megasztáros.. A Sebestény Balázs X-faktor műsor vezető..

Liptai Klaudia meg Megasztár műsorvezető.

Nem lehet hogy álmodtad?????????????????

2010. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva:szerintem is felháborító, amit az a nő művel.Én régen szerettem,de amióta a Megasztárt vezeti, nagyon megutáltam a viselkedése miatt.Egy közönséges, buta, mások életében vájkáló dög.Pedig inkább a saját portáján kéne sepregetnie...
2010. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A kérdésre válaszolva:szerintem is felháborító, amit az a nő művel.Én régen szerettem,de amióta a Megasztárt vezeti, nagyon megutáltam a viselkedése miatt.Egy közönséges, buta, mások életében vájkáló dög.Pedig inkább a saját portáján kéne sepregetnie."


Ez így van ahogyan te mondod.. De elmondod hogy milyen balázsról és liptairól beszél? Mert még mi nem jöttünk ráá. :O

2010. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előszöris a táncosokon voltak ilyesmi felsők, akik ledobálták magukról és a színpad szélére dobták, azon húzódzkodtak a Till Attilával (Balázs RTL-es). és valami ilyesmit mondott a szíj Melindának, hogy megmentett neki egy kardigánt, vagy hasonlót, már nem emlékszem, javítsatok ki, ha tévedek. annyira nem volt extra-bunkó, bár se a Litpait nem csípem, se a Szíj Melindát.
2010. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg extrabunkó volt.Azt volt a lényeg, h megkérdezte Melindát, hogy nem az övé-e az a kék kardigán, mert ő is állandóan olyanban van.Ebben igaza volt mondjuk, mert tényleg igénytelen Melinda, de nem kellett volna ezt mindenki előtt mondani.
2010. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Am szerintem a kérdező csak összekeverte a megasztárt az x faktorral.
2010. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!