Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 17. napomon,...

Ma vagyok a 17. napomon, szombaton vagy vasárnap lehetett peteérésem. Lehet beágyazodás? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Ma időnként érzek jobb oldalon kis szurást, meg enyhe menstruácios fájdalmat. nem szokott ilyen lenni.

szombat reggel nyilalást éreztem a bal oldalamon, szerintem onnan indult ki a pete, akkor az valahova jobbra ágyazodik be nem? Ez jelenthet kezdődő beágyazodást?


2009. ápr. 15. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem akár peteérés is lehet. Én a 16. napomon vagyok és múlt hónapban is ilyenkor éreztem fájdalmat, meg most is. Ebből gondolom, hogy nálam ilyenkor lehet a PÉ. Decemberben meg a 17. napomon volt. De persze lehet beágyazódás is.
2009. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!