Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem jön be neked Vastag...

Miért nem jön be neked Vastag Csaba? (Ha bejön ne válaszolj! Ha fiú vagy ne válaszolj! )

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Mert egyszerűen nem néz ki jól.

19/L

2010. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy beképzelt, undoritó bájgúnár - semmi vonzó nincs rajta, se nem szép (mégha azt is hiszi magáról), se nem férfias (szintén), de nagyon el van szállva magától.
2010. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan erőltetik a szépfiú szerepet nála. Persze ez nem feltétlenül az ő hibája, de ha hagyja, az azt jelenti hogy ez a stílus neki is tetszik vagy azt, hogy befolyásolható. Egyik tulajdonság se nyerő nálam.
2010. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már a zsűri hatására (majdnem) teljesen kifordult magából, állandóan az érzelmes oldalát akarja kényszeredetten mutogatni. Olykor már elég természetellenesen is, ami a hangja rovására is ment már, hogy a bájvigyort folyamatosan fenntartsa :)
2010. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Erre voltam kíváncsi inkább,nem a kinézetére. Vannak környezetemben,olyanok akiken meglepődök,hogy bejön nekik. Na mindegy. Persze lehet ő rendes meg kedves,meg minden,csak kifele nekem se az jön le.Vagyis nem áll összhangban az,amit mond azzal,ahogy viselkedik. Akkor már inkább vállalná be, hogy ő ilyen..
2010. dec. 7. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert homofób vagyok, ez van!
2010. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tudom ki az.
2010. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a múltkori párbaja után mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy nagyképű és a többi hülyeség.

Egy nagyképű ember nem képes ilyen érzelmekre. És ezt nem játszhatja meg valaki, ennyire jó színész nem lehet.

2010. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: ha nem macsó,akkor ne viselkedjen úgy,ne öltözzön úgy (pl izomtrikó), meg gyúrás fontosságát sem kell kiemelni . Van más sport is ,amitől egészséges leszel és jól nézhetsz ki..

Ha meg macsó,akkor vállalja be. Szerintem ennyi..

2010. dec. 8. 10:42
 10/11 anonim válasza:
Egy kis ellenvélemény. Csabit 2 éve láttam elösször. nincs tisztába a vonzerejével (pedig szerintem nagyon vonzó) de nem ez a lényeg, mivel tipikus szépfiú külseje van ezért hiszik sokan hogy beképzelt pedig nem az! Arról hogy ilyen adottságai vannak arról meg nem tehet. Van akinek bejön van akinek nem!
2010. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!