Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mi lesz Damu...

Szerintetek mi lesz Damu Rolanddal? Ti kinek hisztek neki vagy a csajnak? Nemeteket is írjátok ki.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

"Szerintetek mi lesz Damu Rolanddal?"

- Most kiteszi a szűrét tv2, hogy megfeleljen az elvárásnak, de biztos alkalmazzák még őt, és börtönbe sem fog menni. Szerintem nem bontanak vele szerződést. (Hiszen drogosan volán mögé ülni, és egy ember életének megnyomorításáért sem jár börtön, ugye.)


"Ti kinek hisztek neki vagy a csajnak?"

Mindkettő hibás volt szerintem! A nőt sem kell félteni, lehet hogy megérdemelte a verést!


23F

2010. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan,hogy a nő megérdemli a verést.Amugy a véleményem az,biztos hibás lehet Damu,mert nem zörög a haraszt...Ez már nem az első botránya.
2010. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy ember nyilatkozott már Damuról..Akik régről ismerik..

Mindig is erőszakos volt az ő beszámolóik szerint.


Egyáltalán nem hiszem, h ő védte magát a csajtól.


Nevetséges.

2010. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22/L voltam

előző válaszoló

2010. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát én nem tudom én most már a csajnak sem hiszek.
2010. dec. 11. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Én sem hiszek egyiknek sem teljes mértékben, a nő sem lehet teljesen ártatlan az ügyben. Ha eleve nem szexeltek, hogy erőszakolta meg a pasi? Azért egy orvosszakértő meg tudja állapítani, még ha lett is volna szex, hogy történt-e erőszak, végül is annak nyomai maradnak. Ha ennyire majrézott a Rolandtól, miért ment egyedül? Én tuti vittem volna valakit magammal. Mindkét fél állít valóságot, és valótlant.

Rolandnak valóban nem az első erőszakos cselekedete volt, ezért vette mindenki készpénznek a nő történetét, aminek szerintem a fele kamu.

2010. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőződésem hogy nem ártatlan. Remélem ott fog megrohadni.
2011. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

teljesen tutira nem ártatlan..

de a csaj se őszinte!


ahogy sírva nyilatkozott tvnek, az biztossá tette számomra


nem jó színésznő mégha most Andy Vajnával is fut..



sztem a verés igaz, de a nemi erőszak kamu


amit a bírónő mondott h nem biztos h megtörtént,(a nemi erőszak) hogy megtette, de megTEHETTE...feltételes módban pff


na így nem lehet elítélni valakit..

2011. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!