Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lányok, fiuk vesztek karácsony...

Lányok, fiuk vesztek karácsonyra a párotok szüleinek, családjának valamit? Ha igen, kinek és mit? A korotokat és a nemeteket is irjátok le

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idén nem mert nincs miből de amúgy anyukájának általában krémet adok kozmetikus szakmámból indulva plusz egy bon bont, mamájának szintén bon bont és kávét apjának egy üveg piát, öccsének meg mikor hogy. De mi ezt már együtt adjuk 3 éve a párommal mert együtt lakunk. 22/L
2011. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Karácsonykor már 4 éve leszünk együtt (27/24 évesek).

Szoktunk adni azért vmi apróságot vagy valamit, mert ez oda-vissza működik, ők is tök rendesek, kedvesek velem. Tavaly pl. falinaptárat kaptak meg egy kis saját összeállítású ajándékcsomagot: tea-kávé, aszalt gyümölcs, csoki, illatmécses stb. Szerintem idén is valami hasonló lesz a koncepció :)


24/L

2011. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tavaj amit kaptak tőlem, mind bevált

apukája: kicsi (kb 5x5 cm) szétnyitható könyvecskét, amit ha kinyitsz egyik fele fényképtartó, a másik egy régi óra (100- as bolt)

anyukája: mini porcelán teáskannácska - vízet kell a tetejébe tenni, meg parfümolajat, bele egy gyertyát és világít és illatos.


lánytesója kapott egy meleg fülvédőt (azóta is azt hordja)meg otthoni meleg zoknit (ami olyan nagyszőrű plüss)(kínai)


fiútesója kapott kézmelegítőt amit zsebbe kell tenni (műanyag kicsi focilabda amit vízben kell áztatni, utána megnyomni benne valami kis fémpöcköt és órákig fűt - 100-as bolt)és mivel ő bringát akart venni tavasszal kapott előre hozzá egy hátsólámpát (pár száz ft)


másik fiútesója (mivel épp autóvásárlásra készült) kapott egy kocsiilatosítót (először azt sem tudta mi az, utána meg jót kacagott)


pár ezerből kijött minden, és sokkal nagyobb örömet okoztak mint valami méregdrága kenceficék, meg parfümök


30N

2011. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a szüleinek valami apróságot. Mivel még nem dolgozom, hanem tanulok, nagyon kevés az önálló keresetem. Mindig mondják, hogy tőlem nem várják el, mert nincs állandó munkám. De mivel én is mindig kapok ajándékot, így én is adok valamit. Tavaly az apjának egy üveg bort adtam, mert gyűjti az italokat, szerintem idén is valamilyen alkoholt veszek neki. Az anyjának pedig egy terítőt és egy üvegtálat adtam. (Bár ezeket anyukám finanszírozta.) Idén még nem tudom mit veszek neki, de majd kitalálok valamit. Szerintem valamilyen tusfürdő csomag, vagy ilyesmi lesz. 20L
2011. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly sütisdoboz, sütivel-anyukájának

bor-apukájának

egy felső a Caliope-ból a testvérének.


4 éve vagyunk együtt, tavaly ajándékoztam először a szülőknek...

Idén még nem tudom...

21-L

2011. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!