Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Takács Nikolas vagy Vastag...

Takács Nikolas vagy Vastag Csaba nyerjen? Szerintem mindenképpen Vastag Csaba nyerjen, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 11:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Nikolas fog nyerni! :)
2010. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Nikolasnak tökéletes hangja és hallása van, ellentétben Csabikával, aki el fog tűnni a süllyesztőben, mert a külsején kívül semmi extra nincs benne.
2010. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Nikolas!

Neki igazán jó hangja van, és nem enged meg hamisságot a célegyenesben,mint csaba.

2010. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Nikolas!!
2010. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Pont, hogy Nikolasban nincs semmi extra...


Csabi tegnap beismerem, hamis volt, azonban ebben szerepet játszik a betegsége. És én még így, ha hamis is, akkor is jobban élvezem az ő hangját, előadásmódját, mint Nikolasét. Csaba legalább nem egy egysíkú előadó...

Szerintem mindenképp neki kellene nyernie, már csak azért is, mert Nikolasnak van lemeze (amivel mellesleg megszegte az X-faktor szabályzatát), Csabának pedig ez az első komolyabb lehetőség. Jó, szerepelt a Popdarálóban, de az egészen más, az nem erről szólt...

2010. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csabának drukkolok. Egyébként akkor sem leszek elégedetlen, ha Nikolas nyeri, mert hasonló jónak tartom őt is, de szerintem Csaba sokszínübb, és jobb műsort tud csinálni. Lehet, hogy tegnap néha picit hamiskás volt itt-ott, de nem volt feltűnő, és amúgy is elhangzott, hogy beteg volt a héten, szinte nem is volt hangja. Úgyhogy talán nem meglepő.
2010. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha megszegte volna a szabalyzatot akkor nem lenne itt,remelem hogy Nicolas nyer,sajnos sokan a politikat reszesitik elonyben,rengeteg olyan kommentet olvastam a you tube-on hogy budos szlovak meg stb....sajnos.Ezert olyan pici ez az orszag.:(
2010. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én már az eleje óta kettőjüket kedvelem, nekem mindegy ki nyer, de Csabinak picit jobban örülnék.
2010. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
61%
nikolas is jo, de csaba a tuti, o kell hogy nyerjen
2010. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,Nikolas,
2010. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!