Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szánalmasak ezek a tehetségkut...

Szánalmasak ezek a tehetségkutató műsorok!? Én már annak találom őket, a Megasztárt is meg az X faktort is, a Csillag születik meg kritikán aluli!

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek. Nem hittem volna, hogy Janicsák Veronika kieshet, ez annyira igazságtalan:S
2010. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a műsor a szánalmas, hanem az, ahogy a nézők szavaznak.
2010. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
A nézők szerintem nem így szavaztak. Ez így van megírva a forgatókönyvben. Ezek után már a nyertes neve sem kérdés, tuti Norbi lesz. :(((
2010. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Megasztárról hittem, hogy Szíj Melinda nyeri, de hála istennek nem. Viszont a másik kettő sem jobb.


Az X faktorosok tényleg jók. Én Csabának szurkolok, nagyon remélem, hogy ő fog nyerni, de kövezettek meg, én Norbit is nagyon szeretem, ő szórakoztat és egyedi. Viszont leszögezem, én egyetlen egyszer sem szavaztam.

2010. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig is annak tartottam.
2010. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes, mert az ismeretségi körömből (ami elég nagy), senki sem szavazott sosem ilyenekre. Akkor meg kik szavaznak??? Ja, meg a közjegyzőt sem mutatták sosem, hogy a szavazatokat számolná a gépen...
2010. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Utolso...olyan nagy az ismertsegi korod:)) Minta vagy 100.000 embert ismernel s abbol senki se szavaz...kemeny vagy...max 100at ha ismersz:)
2010. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Es kedves kerdezo, tedd eleje a ,,szerintem szot!!! Nem az, csak nemelyik ember annak tartja. PONT
2010. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy rakás dologgal nem értek egyet a műsor működését illetően, de ez az én problémám. Ha én csináltam volna, valószínűleg a műsor eredeti készítőjének sem tetszene. Az is lehet, úgy nem működne.


Én mindig úgy állok ezekhez a műsorokhoz, hogy nem érdekel a körítés, kizárólag az emberekre koncentrálok, és arra, hogy mit érhetnek el általa. Nekem is van gyerekkori dédelgetett álmom, naponta gondolok rá, és sosem adom fel, csak az én műfajomban nem szerveznek tehetségkutató műsorokat, vagy ha igen, arról legtöbbször lekésik az ember, amire megtudja, hogy lehetne. Ők nekik megadatott a lehetőség, hogy bizonyítsanak és elérjenek valamit. Óriási dolog, hogy megismeri őket az ország és a szakma, és egyáltalán hajlandóak majd tárgyalni velük, és nem azonnal csukják rájuk az ajtót.


Először azt mondtam, hogy jó, hogy a nézők dönthetnek, mert végülis ők fogják majd vásárolni a lemezeket, nem a mentorok. Viszont Vecánál most a saját elméletembe roskadtam, és még egy picit fel kell dolgoznom a történteket.


Viszont -- és itt visszakanyarodnék a műsor minősítésére -- valamilyen szinten működik, mert biztos vagyok benne, hogy bár Veca kiesett, de az ország összes kiadója szívesen írna alá vele. És tulajdonképpen ez a cél.

2010. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek,szánalmasak!
2011. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!