Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Saját műsor, és nem válaszolnak?

Saját műsor, és nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Körülbelül augusztus-szeptemberben írtam egy üzenetet a TV2-höz, és az RTL-hez. Mindegyikben ugyan az állt, szerettem volna egy műsort. Méghozzá egy olyan műsort, amit én írtam, tehát a "forgatókönyv" az enyém. Hónapok teltek el, de még mindig nem válaszoltak. Esetleg valami ismerősötök van valamelyik csatornánál? Én csak azt akarom hogy megvalósítsák, se hírnevet, se semmit nem szeretnék mellé.
2010. dec. 20. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Segítsetek, köszi.
2010. dec. 20. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Két oka lehet annak, hogy nem válaszolnak:


1. Nem tetszik nekik az ötleted, vagy nem látják benne a pénz és nézettség lehetőségét.


2. Képzeld el naponta hány önjelölt műsorrendező, műsorvezető, és szerkesztő bombázza őket hasonló levelekkel... Szerintem el sem olvassák ezeket.

2010. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen népszerű bemondót, szerkesztőt keress meg név szerint a kéréseddel, terveddel. Nagyobb esélyed lehet szerintem.
2010. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen elérhetőséget nem tudok ezügyben... Senkit se ismerek, mondjuk így.
2010. dec. 20. 20:18
 5/5 Colonel Reed ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, úgyhogy személyesen fogok előbb-utóbb ellátogatni az egyik székházba és addig nem tágítok, amíg valaki meg nem hallgat vagy ki nem dob.
2014. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!