Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Vastag Csaba nyerte az X-factort?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök, hangilag lehet ha jobb volt nála Nicolás, de szimpadi előadásban a Csaba volt jobb, és a hanga sem gyenge. Nagyon örülök, hogy ő nyert. Szerintem az utolsó három versenyző megérdemelt volna egy egy külön díját és nem csak az első, mindent visz.
2010. dec. 20. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy nyert, bár mindkettőjüket szeretem, Csaba több műfajban is megállja a helyét (szerintem)
2010. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egyet értek Veled, de ha visszanézed, az egész oldalon ezt boncolgatják a kérdések, felesleges volt újra feltenni...
2010. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, már én is észre vettem igy utólag. Immár csak az válaszol aki akar. Nem kötelező
2010. dec. 20. 15:46
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Én örülök neki,hisz ő volt a legjobb,inkább egy magyar nyerjen minthogy egy szlovák.
2010. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
61%
Azt gondolom, hogy az első 4-ben helye volt, de hogy megnyerje az túlzás. Odaadtuk a győzelmet az első 4 hangilag sem a legjobb, belső értékek tekintetében meg legüresebb emberének. Mondom ezt annak ellenére, hogy sírt, meg hogy a végén hogy ölelgetett mindenkit, és csinálta a show-t. Szeretném azt hinni, hogy megérdemelte, de szerintem ez önámítás. Valóban ő csinálta a legjobban a show-t, elmaradt miatta a matekdoga, miegymás, sajnos átlag ember ennyire felszínes, hogy nem veszi észre, hogy ki egy sablonos műmájer, ki pedig az, aki szívből énekel. Továbbá egy szakmai zsűri döntése alapján sem ő nyert volna, ebben is biztos vagyok. Ennek ellenére tudtam, hogy nyerni fog, mert Veca annyival jobb volt nála, mégis ki tudta nyomni, akkor biztos voltam, hogy ez Norbi és Nicholas esetén sem lesz probléma, csinálhattak volna a srácok akármit, mindenképp Vastag Csabát szavazzák be. Nicholas olyan jó volt most, hogy igazából azt vártam, hogy fütyülnek a nézők majd, eredményhirdetés után, azt kellett volna, csak hát mégis döntő, gondolom azért azt mégsem illik. Szerintem a sorrend Nicholas, Norbi v. Veca, illetve Vastag volt. Vastag Csaba egy közepesebb énekes, aki viszont talpraesettségének köszönhetően minden műfajt el tud, mint láttuk azt a Popdarálóban is, ettől függetlenül szerintem gáz, hogy ő nyerte meg.
2010. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nagyon örültem neki. :) Szép,kellemes hangja van,ő volt a kedvencem.
2010. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, megoszlanak a vélemények, ez így van rendjén. :) Nálam pl. Veca nem hogy nem volt jobb Csabánál, de még az első 4-be se tettem volna be. Szép hangja van meg minden, de sokszor úgy éreztem nem tud rendesen még bánni vele, maga az előadása nem tetszett annyira. Szívem szerint kicseréltem volna a másik legtovább benn maradt hörgyeménnyel, Wolf Katival. Ő számomra sokkal meggyőzöbb volt.

Én szerintem jó volt így, hogy ők ketten voltak a döntősök, és örülök Csaba győzelmének, de Nikolasénak is örültem volna. Jó hogy nem Norbi állt ott 2.ként akár Csaba, akár Nikolas mellett. Hiába showman, az énektehetsége jóindulattal is csak gyenge közepes. A Hangokba zárva c. dalt mindkét döntősnek el kellett énekelnie, és ha belegondolok, hogy Norbi adja elő...ááá inkább nem.

2010. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Számomra akkor is Nikolas a győztes! Fantasztikus volt végig és hamisan sem énekelt még soha!


♥♥♥Nikolas♥♥♥

2010. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 16:11


Ma hallottam Norbi előadásában is a dalt(barátnőmnek megvettem a cd-jét azon rajta van) és meglepően jó!

2010. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:55


Nem írok semmit ,mert minden szavaddal egyet értek.

2010. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!