Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az ezévi x-fakto...

Mit gondoltok az ezévi x-faktorról?

Figyelt kérdés
nekem annyira nulla hogy meg sem tudom fogalmazni,egyszerűen majdnem mindegyik rosszul énekel. lil c,hajdu ikrek, baricz...... eddig szinte nullának nevezném a szintet. Kocsis Tibort nevezném jónak meg Tarány T. de ők biztos nem nyerhetik meg.
2011. okt. 28. 20:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
a hülye ikreket ki kéna holnap dobni
2011. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én nem nézem már idegesítenek ezek a műsorok 6 éve ezeket nyomják folyamatosan még az első 3 úgy ahogy érdekelt az ilyen tehetség kutatókból de ezt már végképp nem nézem, birom hogy a suliba is mindenki erről beszél , ez a téma hogy "jújj kiesett ez a helyes pasi" (összedőlt a világ) lassan már ez is olyan szintű mint a valóvilág
2011. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen gyengébb a mezőny, mint tavaly. Az ikerlányok kimondottan nem énekversenybe valók, még laikusként is hallom, hogy nem énekelnek szépen.
2011. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez a második X-Faktor magyarországon egyáltalán nem megy már évek óta

és egyáltalán nem hülyeség... Leona Lewis és Alexandra Burke is az amerikai xfaktroból kerültek ki

az már egy másik kérdés hogy a magyar zsűrinek nincs füle... de én azt is aláírom hogy nem minden csak a jó hangból áll

2011. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát a tavalyiban sokkal jobb énekesek voltak, itt is van egy kettő
2011. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért nem hasonlítanám az amerika x-faktort a magyarhoz:)

Nem nézem már,még az elejét néztem,de nincs is kinek szurkolnom benne,van olyan személy akitől frászt kapok ahogy énekel,akkor már fölösleges néznem:S

Pedig tavaly néztem és az nagyon tetszett és vártam az idei x-faktort.

2011. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyiknek sincs hangja. szarok mindd.
2011. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az elözö se érdekelt már... Háttérzajnak megy nálam a tv-ben...


Mondjuk az jó pont volt tölük most, hogy Evanescence számot énekelt az egyik versenyzö.. még ha marhára hamisan és bénán is..

2011. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint tavaly. 1 percet sem láttam még belőle :)
2011. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Koscsi Tibor, Tarány Tamás meg talán Muri Enikő akiknek van valami hangjuk. Na de a többi.. förtelem :S
2011. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!