Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillagszületik? (Részletesen...

Csillagszületik? (Részletesen lent. )

Figyelt kérdés

Szerintetek induljak a csillagszületikben?

Naaagyon sokan mondták, hogy nagyon jó hangom wan (Köztük 1 dalszöweg/zeneíró is), csak az a baj, hogy "kicsi wagyok.."12 éwes..Szerintetek??


2010. dec. 22. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha jó hangod van hajrá!



vaszíteni nem veszíthetsz semmit:)



hogyha inteligensebben viselkédnél(elhagynád a "w" használatát a "v" helyett) sokkal szimpatikusabb lennél.


tiszteld a nyelved és az országod+a helyesírásod, mert az országodnak fogsz énekelni.



nekem sajnos nem adatott meg az a lehetőség, hogy Magyarországon élhessek, és itt ragadtam az undorító románok között, akik ráadásul megvetnek.



vedd ezt figyelembe..és drukkolok neked:)

2010. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
indulj csak nyugodtan, ha jó a hangod, de hagyd el ezeket a "w"-ket, vagy ne írj egyáltalán.
2010. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

jaja indulj ha ugy érzed h tehetséges vagy és sokan mondják is ezt :) volt benne Utasi Árpi ő sem volt több tőled szal..


am meg miért kell piszkálni a kérdezőt hogy h ír?-.-"" úgybírom mikor mindig belekötnek a kérdezőbe a helyesírása miatt stb --pfff a lényeg h eltudjátok olvasni ..azt kész :P

2010. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a helyesírása volt kritizálva, hanem az, hogy szándékosan w-ket használ v-k helyett.
2010. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

00:35



sajnos vannak (elég sokan) tinipics@k, akik olyanok, mint te...nyugodtan írj csak úgy,ahogyan akarsz...úgyis csak a barátaid (ha vannak igaziak egyáltalán) fognak értékelni..márpedig egy pá justin biber rajongóval sokra nemmész:)

2010. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok..:)

A "w"-ket azért írom úgy, mert nekem jobban tetszik, és kéész le wan zárwa..XD

Gondolkodtam az egészen, éss..Attól függ mit mond az "énektanárom.."mert wan énektanárom is, aki dalszöwegíró, és elwileg február környékén lesz 2 dalom.:)

2010. dec. 23. 11:45
 7/15 anonim ***** válasza:
:)persze:)és ha megnyered akkor elmondhatom majd magamról hogy válaszoltam a kérdésedre gyk-n
2010. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Direkt játszod a nagyképűt és csak szórakozol a kérdéssel vagy tényleg az vagy? Bocsi, talán így jobban megérted:

wagy tényleg az wagy?


XD elég szánalmas...

2010. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

18:09, mi wagyok??XD JusTin Bíbört utálom..-.-"

Am meg a Saucy-k nem olyanok..

2010. dec. 23. 22:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy utálod Justin Biebert (wagyis Justin Bíbört)

lehetsz szánalmas! És az is wagy! XD

2010. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!