Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillagszületik? (Részletesen...

Csillagszületik? (Részletesen lent. )

Figyelt kérdés

Szerintetek induljak a csillagszületikben?

Naaagyon sokan mondták, hogy nagyon jó hangom wan (Köztük 1 dalszöweg/zeneíró is), csak az a baj, hogy "kicsi wagyok.."12 éwes..Szerintetek??


2010. dec. 22. 22:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezt pont te mondod??

Irigy wagy kisapám?Miwan, szar az élet?-.-" ha én szánalmas wagyok, akkor te mi wagy?

2010. dec. 24. 15:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, pont én mondom! Emlékeztetnélek, hogy te írogatsz minden szót w-vel, ami azért eléggé jellemez téged! És nem sértésből mondom, de 12 évesen azért szorulhatott volna beléd annyi tisztelet a magyar nyelv iránt, hogy követed a szabályait, és nem rúgsz fel mindent azért, mert neked így jobban tetszik!
2010. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ennyire komolyan weszed?Pfff -.-""

mind1..-.-""

Am meg sztem az a szánalmas hogy belemész ilyen hülye witákba 12 éwes emberrel..-.-""

Am meg ha tudsz olwasni:

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Nah erre mit lépsz?Jelents fel..-.-""

2010. dec. 26. 21:39
 14/15 ..RoyalVodka..: ***** válasza:
Persze ha jó a hangod HAJRÁ am énis 12 vok:)
2010. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ez már tényleg kezd elég viccessé válni! Jó buli volt veled veszekedni, de ennyi elég volt! Annyira azért nem komoly az ügy! Amúgy 14 éves vagyok, de nehogy azt hidd, hogy komolyan ilyen vagyok, amilyennek a válaszaim mutatnak, csak egyszerűen jól esett és kész! (na itt aztán sok a v, de most nincs kedvem átírni w-re, de vedd úgy, hogy átírtam!)


XD

2010. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!