Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok Vastag Csaba barátnőj...

Láttátok Vastag Csaba barátnőjét? Hogy lehet egy ilyen jó pasinak, ilyen barátnője?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim válasza:
hát már nemazért, de mindenkinek a szerelme a legszebb 1 és 2: sztem ez a Vastag gyerek se annyira nagyon helyes, mindig tele van sminkkel a feje...
2010. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:

Igazad van... mindenkinek más a véleménye.

Igazából ezt a "kérdést" ,csak azért írtam ki,mert !szerintem! Vastag Csabi egy igazi jó pasi éss már régóta kíváncsi voltam,hogy vajon ki lehet a csaja ...story reklámba volt ,most meg utánna néztem a neten és én nem ilyen csajra gondoltam.. : Ss

2010. dec. 23. 13:30
 3/88 anonim ***** válasza:
57%

Nem egy szépség a csaj... Persze nem rossz pasi a Csaba, de ahogy telt a műsor, nekem nem lett szimpatikusabb, sőt... a Popdarálóban nagyon tetszett amúgy.

Nikolas fényévekkel jobban néz ki Csabánál, és őszintébbnek is találtam őt.

2010. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
hol lehet megnézni a barátnőjét?kíváncsi lettem
2010. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
linket kérnék! :))))
2010. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
2010. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:

Itt pl: [link]

Szerintem egyáltalán nem csúnya lány. És igazából akárhogy is nézne ki, valaki mindenképpen kiírta volna ezt a kérdést:) Nem bántásból, de így van, nem?:)

2010. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:

Hogy ezt a kérdést hány helyen olvastam már :D

Most mindenki fel van háborodva, hogy milyen csúnya barátnője van :DDD


Amúgy azokon a képeken ahol mosolyog, ott nem csúnya annyira. Meg nem is csúnya, hanem inkább átlagos, semmilyen. Meg Csaba is csak mostanában lett jó pasi, régen nem volt ilyen nagy szám. Sőt...

2010. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim válasza:
jézusom:D:D:D hogy lehet ennek a csávónak ilyen ronda barátnője ?:D most ezt nem rosszból.. de már a két kezét összetehetné azért is, hogy a csaba szóba állt vele :D
2010. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:

Előttem szólóhoz csatlakozok :) Egyébként tényleg csúnya a csaj, én még átlagosnak sem mondanám. Tegnap láttam egy képet egyik x-faktoros felvételről, háááát, még normális fel sem tud öltözni, de a haja botrányos volt.

Ez nekem sem fér a fejembe, hogy lehet egy ilyen jó pasinak ilyen semmilyen nője. Na de majd most lecseréli. Ő változott , jobb képű lett, a csaj maradt az a kis nyámnyila aki volt, majd rájön...

2010. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!