Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet tudni hogy miért utál a...

Lehet tudni hogy miért utál a tesóm barátnője? Ti sem bírtátok a testvéretek első barátját/barátnőjét?

Figyelt kérdés

amíg nem ismertük, csak tudtuk hogy van a tesómnak egy barátnője, addig azt gondoltuk hogy tök rendes, kedves, vicces, segítőkész, mint a tesóm. de amikor egyszer eljött velünk nyaralni, láttam rajta hogy nagyon utál, legszívesebben felnyársalna, vagy leszírna, épp ami a keze ügyébe kerül. nem reagálom túl, nagyon gyűlöl,csak azt nem tudom miért. meg azt is sajnálom hogy a tesóm nem foglalkozik velem ugy mint régen. mindig ökörködtünk, viccese dolgokat csináltunk, sok mindent tőle tanultam meg, ő a példaképem, sok mindent azért csináltam meg hogy a kedvébe járjak, meg hogy utolérhessem őt, hogy olyan legyek, mint ő. amikor a barátnője is velünk van, le vagyunk sz..rva, mert csak vele foglalkozik a tesóm, az sem érdekelné ha kórházban lennék, az a lány az ujja köré csavarta, teljesen meghülyítette, annyira szomorú vagyok..elképzelni sem tudom mi lesz majd ha saját családja a tesómnak,,, mert akkor tényleg senki nem fog velem foglalkozni.. nem lesz aki megvédene, pártfogolna...

amikor a barátnője ellenségesen rám néz, mindig az jut eszembe hogy mennyi mindent csináltunk amíg ő nem volt.. ő hozott haza első nap az iskolából, és az ovódából, de a gimiben ez már nem volt ugy, mert akkor megvolt neki a barátnője. (pont ugyanez járt a fejemben amikor haza buszoztam első nap.)

elnézést az érthetetlen fogalmazásért.. :(:(


2011. márc. 6. 19:05
 1/9 anonim válasza:

detto. nállunk is ugyan ez van. :"D

mondjuk nekem okom is van rá miért utálom a csajt..

de a legtöbb családnál ígyvan, hogy az emberek nem törődnek annyit a családdal ha van barátjuk/barátnőjük..

beszélni kell a csajjal, hogy van e valami baja veled, és hogyha igen akkor mi az,4 aztán pedig bele kell törődni, hogy őt szereti a tesód..

2011. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
bocsi azt a 4-est véletlen írtam oda.
2011. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az igazság hogy ..izé..félek tőle. :( nem beszélek vele
2011. márc. 6. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a testvéreddel négyszemközt egy jobb pillanatában, őszintén feltárva a dolgot. Kérd, hogy segítsen, és figyeljen rád oda jobban. Barátnők jönnek-mennek, a család marad. A bátyám első két felesége elég kezelhetetlen volt (barátnő korukban, és később is), bár én soha nem voltam olyan jó viszonyban a testvéremmel, mint te a tieddel, mivel 10 év különbség van köztünk. Most van egy 40 éves barátnője, az igyekszik megszerettetni magát nagyon...
2011. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
11 év a korkülönbség
2011. márc. 7. 18:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Ami leginkább fáj, hogy kvára lenéz, felsőbbrendűnek hiszi magát, mert ő a fővárosban élheti az életét, mi meg koszos vidékiek vagyunk. Csak azt nem értem hogy miért van nálunk egész nyáron meg minden 7végén. A másik ami elkeserít, hogy másik tesómat meg imádja, körbeugrálja, mert annyira okos.. Ami nem igaz, mert egyik vizsgája sem sikerült 2. Félévben, nincs nyelvvizsgája, jogsija habár megvan, nem érzi az autót látszik hogy nemvaló neki az autó. Egész évben elbulizta apa pénzét.. Stb. De neki ő a szent. Mindig beszélget vele, vesz neki ezt-azt, segít neki. Most meg elhívja moziba pestre, ott is alhat meg ott lesz még pár napig. Ez rosszul esett nagyon, engem miért nem visz?? Velem miert nem úgy viselkedik mint vele?? Mindenemet odaadtam amit kért, erre ellopta már a 3. Fogkrémem meg törölkőzőmet, és ez még csak a fürdő. Tönkretette 2 számológépemet, a rajztáblákat sem tudom hogy hova rakták.. Ált. Tesómon keresztül kér dolgokat, múltkor a kislabdámat éjjel fél 12kor, amit féltve őrzök, nekem egy nagy kincs, nem tudtam hogy hol van éppen ezért nem tudtam odaadni, erre a tesóm is megharagudott mert hogy milyen gyerekes vagyok adjam már nekik oda nem lehetek ennyire önző.. Majdnem sírva fakadtam. Tesóm nem is foglalkozik velem, mert a barátnőjet ugrálja körbe, meg az "okos tesóm". És egész nap ezt kell látnom. Ha valami nem tetszik akkor én ostoba hülye vagyok. Anya fejét telebeszélték egy olyan vállalkozással ami nem érné meg . Másrészt anya már nem olyan fiatal az ílyenhez, meg van még más dolga. Mondtam neki, hogy sztem nem jó 5let ezért és ezért. Erre megkaptam hogz én ehhez nem értek és fogjam be a számat.
2011. júl. 18. 15:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Barátnő családja majdnem megvetetett egy házat tesóval, nem is értem hogy tudnak ennyire a fejére nőni. A családja magához láncolta a testvérem, nem foglalkoztatja a sajátja, mégis arról papol hogy milyen jó a nagycsaládunk. Meg hogy fogjunk össze, segitsük egymást. Egyszer említettem hogy nem M.o-n képzelem el az életem, ki fogok költözni majd . Erre leoltott, hogy kinek képzelem magam, azt nem lehet,.. A barátnő az "okostesóm" névnapjára is vett ajándékot,én a születésnapomra nem kaptam semmit , nem mintha kéne, csak aznap jött pont de még nem is köszönt hogy szia. Tesóm elég jó színvonalon él a b.nőjével, aki kőgazdag, néha a maradék aprókból vesznek egy csomó nasit, abból mi nem kapunk, csak a másik tesóm. Anya ezt megunta vett ő is popcornt meg minden hülyeséget, de nekünk meg kellett őket kínálni, mert hogy az milyen hogy nem adunk nekik. Amikor nagyon kellett tanulnom a vizsgákra régebben tesóm mindig felhívott beszélt velem 10 percet hogy mi volt a vizsgán .meglesz-e.ennyi., most csak megnézi a bizonyítványt, beleköt pedig nagyon szép lett, ennél többet nem lehetett ebből kihozni. Mégis lesajnálja meg kinevet.. Rosszul esik. Barátnője meg tönkretesz ahol tud. Most hogy leírtam , még rosszabbnak hiszem a helyzetet',..
2011. júl. 18. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
minek akarsz olyan lenni mint tesód? ez szánalmas miért nem olyan akarsz lenni mint amilyen te vagy? hányok tőled te vesztes
2015. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok utolsó, remélem a kommented után jobban èrezted magad.

Egyébként ja, régi kérdés, de megérdeklődhetem hogy mi történt azóta?

2018. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!