Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hallottátok mit mondott Gina?...

Hallottátok mit mondott Gina? -lent-

Figyelt kérdés
Lehet félreértette,de a BeleValó világ végén a Cool tv-n mondta Gina,hogy 'szeretem,ha a férjem tőlem tud meg minden,azt is,amikor lesmároltam szandikát a limuzinban'. Nem pontosan így mondta,de a lényeg ez.A valovilag.hu-n nem tudom megnézni,mivel csak bekapcsoltak pár percre a villába..
2011. jan. 3. 10:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Visza néztem a videót és azt mondja,hogy:'Ha nem lett volna itt Kristóf,akkor nem smároltam volna Szandival a limuzinban,mert nekem mindennél fontosabb,hogyha valamit meg kell tudjon akkor tőlem tudja meg előre.'-na ehhez mit szóltok?
2011. jan. 4. 10:09
 12/14 A kérdező kommentje:

Ez az a vegere vitessetek:

[link]

2011. jan. 4. 10:21
 13/14 anonim ***** válasza:
És akkor előre elmondta, hogy ő Szandikával fog smárolni?
2011. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem,hogy ő már lesmárolta...megnézted-e a videót?Ott van a legvégén,mikor mondja,hogy most nézünk egy kicsit,hogy mit csinálnak a villalakó.AZ-az.
2011. jan. 4. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!