Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hiányozna Nektek a TV?

Hiányozna Nektek a TV?

Figyelt kérdés
Mi most költöztünk új helyre és különböző okok miatt nem köttettük be a tv-t. Most már több, mint 3 hete lakunk ott, de egyáltalán nem hiányzik. Híreket megnézem a neten, filmeket, sorozatokat gépen nézünk. A többi nélkül meg tökéletesen megvagyunk.
2011. jan. 4. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Angliába költöztem,majdnem 1 évig nem volt tévénk..Még véletlenül sem hiányzott..Igaz most már van,de nem nagyon nézek tévét,pedig én igazi tévé imádó voltam...:)
2011. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyuékkal fogadtunk, hogy 1 hétig nem nézünk TV-t, elég könnyen sikerült betartani,(nem erre számítottunk) majd nem néztük még pár napig... Szóval nem hiányzott
2011. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tematikus TV-k hiányoznának.
2011. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé tv b u z i vagyok sajnos, de van olyan élethelyzet, hogy nem biztos hogy hiányozna.
2011. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem igen,de nem tudom még nem próbáltam hosszabb ideig.

Egyszer áramszünet volt 1-2 órát tartott de teljesen bediliztem tv és net nélkül :)

talán tv-t lehet mellőzni ,de a netet semmiképp

2011. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez olyan dolog, hogy ha valaki egy tipikus faluban él, az meghal TV nélkül. :))


Sajnos még nincs állásom, itthon ülök, de kimenni sincs sok kedvem, mert itt a faluban nem lehet csinálni semmit. Arról nem is beszélve, hogy utálom azt, hogy itt mindenki ismer mindenkit és nincs az embernek magánélete. Ha reggel bohócsapkában kiállsz az útra 15percre, akkor délre a falu másik vége is rajtad röhög :)

2011. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk karácsony első 2 napján(24,25) nem volt se tv,se net,se telefon,meghalt a upc rendszere a lakótelepünkön,először mérges voltam,a férjemnek a net hiányzott,a nagyobbik gyerkőcnek a tv,mert olyan mesék lettek volna,amiket szeret.

Egy idő után belenyugodtunk,hogy nincs és a 2.napon már nem is hiányzott,társasoztunk,olvastunk,játszottunk,előtte is meg voltunk valahogy:)

2011. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A netet mi sem tudnánk nélkülözni, de a tv műsorok egyáltalán nem hiányoznak...
2011. jan. 4. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor még a karrier építő fázisomban voltam,kb 5 évig a tv nézés annyiban kimerült,hogy hazaértem,bekapcsoltam és 5 perc múlva aludtam.Szép időszak volt.
2011. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!