Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kihasznál (na) pótlék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál (na) pótlék lennék már egyszer megtette hagytam magam most is megtenné nem hagyom. Bár annyira szeretném őt. Nem bírom. Tudom mit kellene tennem mi a helyes de hiányozna is. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Újra beírni a kérdést, és most érthetően.
2011. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi az isten van?
2011. okt. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

először is nyilvánvalóan lány-nő vagy! ha jól értem szerelmes vagy valakibe aki átba*szott, de adtál neki még egy esélyt és most azon töprengsz hogy át fog-e kúrni még egyszer?! szerintem át fog, mert kutyából nem lesz szalonna.

és meg is fogod érdemelni.

2011. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen pontosan így történt én 15/ L ő 17/F akkor inkább hagyom
2011. okt. 2. 16:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne megszívatni? és ha igen hogyan?
2011. okt. 2. 17:22
 6/6 anonim válasza:

Küldj képet egy fiúval akivel ott vagy és ird oda h vele 1 hét olyan volt mintha veled éltem volna le azt a pár Évet/honapot stb legszebb pillanatait!

Engem tuti felbaszna :D :D

2016. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!