Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet az hogy? (való...

Hogy lehet az hogy? (való világos kérdés, lent)

Figyelt kérdés

hogy lehet az hogy a villalakok folyamatosan idézgetik a MIDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT "szállóigét" mikor ők elméletileg ugye nem tudhatnak semmiről...?

és hallani nem hallhatták mert ugye csak olivérnak mondta amikor amikor mindenki mást csinált.

talán smsekből amiket kapnak?

(amugy biztos h az egész forgatókönyv, csak ugy elvielg érdekel...)


2011. jan. 10. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik kiszavazón vagy kihíváson vagy min, visszaidézték és bemutatták nekik amikor mondja... Majd a Balázs is meg Buci is mondta nekik 1x-2x élő adások alakalmával így megmaradt bennük :D (Hozzáteszem nekemis gyanús)
2011. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaaa köszönöm!

igy már érhetőbb... :)

2011. jan. 10. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit! :) Amúgy ki a kedvenced?(ha van) :D
2011. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

van, hát talán laci, és/vagy anikó. anikó aranyos volt hogy hogy belezúgott norbiba :D laci meg iszonyat igazságos és erős egyéniség, nem érzem h taktikázna.

neked?:)

2011. jan. 10. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Fő kedvenc Szandika :D Lacit, Anikót én is bírom ill. Olivért, Alekoszt meeeeg talán GigiBéci még úgy ahogy... Viszont Évától a falat kaparom!!!! :D
2011. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szandikával ugy vagyok hogy egyik nap birom másik nap nem :D olivér detto. és évától én is a falra mászom :D gigi béci elvannak, közömbös :D
2011. jan. 10. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

meg sok sms-ben is benne volt amit kaptak



nekem a fantasztikus négyes a kedvencem

Éva Oli Alekosz Szandika

2011. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is a négyesfogatom Éva,Alek,Oli,Szandi :)
2011. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!