Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hétvégén lesz meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hétvégén lesz meg a barátommal az első smár. én még nem smároltam, ő igen. Nagyjából képbe vagyok meg tudom h " ez majd jön, nem lehet leírni. " de pár kérdés nem világos. A fejemet mozgassam közbe? A nyelvemmel csak körözni kell az övé körül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemrég csókolóztam egy fiúval, aki hát valljuk be, borzalmasan csinálta. Előtte 2 barátom volt, mindkettővel nagyon jó volt, de rájöttem ez csak azért, mert engem utánoztak. (Lehet nagyképűen hangzik, de nagyon jól csókolok.) A fejed az automatikusan fog mozogni, ha kell. A nyelveddel pedig nehogy körözzél körbe-körbe, mint egy légcsavar... nem körözni kell, annak semmi értelme. Keresd a nyelvét, majd "dörzsöld hozzá" a tiédet..lényegében simogatod vele, mélyebben, majd ki. Tehát inkább ki-be mozog a nyelved, mint körbe-körbe. Persze, ha a srác akar irányítani és béna, akkor úgyis úgy lesz, ahogy ő akarja. Viszont még 1 tanács: a legelején csak szájrapuszi, 2szer 3szor, majd a nyelveddel finoman nyald meg a száját és csak ez után hatoljatok 1más szájába. Ne legyen olyan durr bele fíling. Sok sikert!

Ha van még kérdésed, írd le nyugodtan!

21/L

2010. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló köszi,nekem is segítettél . :D 16/L
2010. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet így előre megtervezni?
2010. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj, de jó nektek, már a smárt tervezgetitek, én még csak azt, hogy 2 hónap múlva megfogom a kezét!!!44!!négy
2010. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszii a segítséget..:)

tudom h nem kéne igy előre megtervezni csak annyira izgulok..:S

még ha valaki valamit hozzátudna fűzni..az egész smárolásos dologhoz..nagyon megköszönném.. :)

mindent..lépésről lépésre..

előre is köszi mindenkinek..és az eddigieket is.. :)

2010. szept. 22. 08:58
 6/7 A kérdező kommentje:
válaszokat váároook.
2010. szept. 23. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság van veled? ^^ Milyen volt? Felnőttél? Együtt vagytok? Mennyiben változtál az évek folyamán?
2018. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!