Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem érti meg a sok...

Miért nem érti meg a sok gyökér, hogy nem volt semmi csalás az Éva-Gigi párbajon?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem Évát, de nem volt csalás, A RÉGI VALÓ VILÁGOKBAN IS EZ VOLT, HOGY AMIKOR MÁR KEVESEN VOLTAK A VILLÁBAN MUTATTAK ELŐRE EREDMÉNYT!!!


Gigire is lehetett volna szavazni, a képek mutatása után!!


Éva honnan tudta hogy Gigi vezetett? Mert talán nem olyan hülye mint ti? Megfordult az eredmény a kijelzőn, nem? akkor logikus hogy előtte Gigi vezetett.


2011. ápr. 4. 18:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah és az hogy nem fogadta a rendszer Gigire az sms-eket, ilyen Évánál is volt, szóval ez sem magyarázat.
2011. ápr. 4. 18:01
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Alekosz jó beszédet mondott és hála neki meggyőzte az Éva pártiakat.

Ez nem csalás csak a beszéde megfordította alig 20perc alatt az állást.

2011. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
mert gyökerek! Már le is írtad a választ
2011. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

egyszerűen annyira primitív érvekkel jönnek.

egyiknek sincs semmi alapja.

2011. ápr. 4. 18:10
 5/16 alkesz éva ***** válasza:
22%
az éva drukkerek inkább kussoljanak náluk nagyobb gyökér nem nagyon van
2011. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szép példája vagy az általad kedvelt emberek rajongóinak, olvasni sem tudsz, én nem szeretem Évát egyáltalán! de tudok reálisan gondolkodni, sajnos ez neked és a hozzád hasonlóaknak nem adatott meg.
2011. ápr. 4. 18:24
 7/16 alkesz éva ***** válasza:
36%
én nem vagyok egyiknek sem a rajongója.erről ennyit
2011. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor miért reklámozod még a felhasználó neveddel is Évát, ha annyira nem csíped! :DD Te még az átlagon aluliaknál is lentebb vagy 5 létra fokkal agyilag! :D
2011. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 alkesz éva ***** válasza:
36%
ha éváért rajonganék akkor ott lenne előtte,hogy alkesz?????sztem ez Te sem gondoltad komolyan.
2011. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Itt a bizonyíték a csalásra :


"21:02-kor a csatorna kétségbeesett lépésre szánja el magát, amire még soha nem volt példa. Megmutatják a nézőknek az eredményt. Egyértelműen azért, hogy az ekkor még megfordítható eredményt… nos megfordíthassák."


[link]

2011. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!