Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed Ildiről ha...

Mi a véleményed Ildiről ha csak a VALÓ VILÁG párbajt veszed figyelembe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Gááz! A párbajon csak még jobban megutáltatta velem magát. Erőlködik, próbált beszólni Évának, de égő volt az egsz egyszerűen nem tudja magát adni. Pedig mindig azzal jön, hogy ő különb pl Évánál, akkor miért nem adja önmagát. Gáz volt ahogy próbált jókat beszólni,áhhh.

Hajrá ÉVA és BÉCI!!!

2011. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az első írta, gáz és szánalmasak a próbálkozásai. A villában eltöltött napjait is hozzánézve, még rosszabb. Egy törtető ember nem ilyen, de nem is kellett volna senkit már beszavazni egy viszonylag összeszokott csapatba már.
2011. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
egyet értek az előttem szólókkal ...az elejétől kezdve nem szimpatikus és örülök, hogy ma kiesett
2011. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
En neki drukkoltam de nem azert mert szimpatikus volt hanem remeltem hogy a nezok kizavazzak a lusta ku*vat!
2011. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Gáz volt mint mindig, kb úgy beszél mintha a színpadon lenne, egyáltalán nem természetes, a beszólási erőltetettek és bénák voltak, gáz a csaj na.
2011. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

milyen volna a Barátok közt-be???

együtt marad a párjával? vajon az mit szólt a cool-on levő sztriptíznek ami Ildi "kapott"?

2011. jan. 15. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem szörnyű volt! Az elején a Lilu (?) kérdezte tőle, hogy tud-e valami újat mutatni (vagy valami ilyesmi), erre elkezdi most lőjjem le a poént... nah ez nagyon szánalmas volt, látszott rajta hogy csak azért mondta ezt mert semmi újat nem tud már mutatni (hiszen eddig se csinált semmi érdekeset).
2011. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos nem ő ment vissza pedig neki szurkoltam .. de a következőben remélem a zsófi megy vissza!!!
2011. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!